Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detaliau: skaitykite čia

Apie mus

Internetinis puslapis www.pasirinksodyba.lt yra skirtas visiems, kurie planuoja savo atostogas, poilsį, laisvalaikį, šventes arba seminarus ir konferencijas organizuoti Lietuvos kaimo turizmo sodybose.

 

Sodybų nuomos skelbimai talpinami nemokamai išskyrus išskirtinas pozicijas. Išskirtinų pozicijų vietos ir jų kainos nurodytos INFORMACIJOS puslapyje – Reklama. Kaip sodybų savininkams NEMOKAMAI patalpinti sodybos nuomos paslaugos skelbimą rasite kitame INFORMACIJOS puslapyje – Kaip patalpinti skelbimą.

 

Internetinio puslapio veiklos pagrindas – individuali veikla pagal pažymą Nr. 589908

 

Šio internetinio puslapio išskirtinumas tai patogi ir detali sodybos nuomos paslaugų paieška. Jeigu žinote konkrečios sodybos pavadinimą Jūs galite tiesiogiai rašyti į paieškos laukelį esantį puslapio viršuje ir Jums bus pateikti visi variantai atitinkantys paieškos kriterijus. Taip pat lengvesnei paieškai Yra du filtrai. Viršutinis filtras (horizontalus) – leis pasirinkti norimą Lietuvos apskritį ir rajonus (leidžiama pasirinkti tiek keliolika apskričių tiek rajonų). Šoniniame filtre galima atrūšiuoti sodybas pagal kainą (kainą vienam asmeniui ir kainą už visą sodybą), vietų skaičių (vietų skaičius skirtas šventėms ir galima vietų skaičius nakvynei), paslaugas, pramogas, šalia sodybos esančius objektus (ežeras, miškas, upė ir t.t.) ir pagal klientų atsiliepimus. Taip pat galite vertinti ne tik pagal klientų atsiliepimus, bet kas svarbiausia tai pagal komentarus. Po kiekviena sodyba yra galima parašyti apie sodyboje suteiktų paslaugų kokybę, paslaugas ir aptarnavimą. O tiems kuriems sunku pasirinkti pagal paminėtus filtrus siūlome rinktis sodybas ir pagal interaktyvų sodybų žemėlapį (google žemėlapis su visų sodybų vietomis ir nuorodomis). Interaktyvų žemėlapį galite rasti atidarius bet kurį  sodybos nuomos skelbimą ir po Kontaktinės informacijos rasite mygtuką nukreipiantį į minėtą žemėlapį.

 

Be visa to Jūs dar turite galimybę ir pridėti norimas sodybas į sodybų palyginimų sąrašą. Jeigu sunku išsirinkti tarp kelių (dviejų, trijų ar keturių) sodybų Jūs galite jas pridėti prie sodybų palyginimų. Sodybų palyginime pateikta glausta informacija (nuotrauka, kontaktai, trumpas aprašymas, kaina, vietų skaičius ir pan.).