Kinelių sodyba

Nuotraukos

Aprašymas

  Kinelių sodyba   Kinelių sodyba įsikūrusi prie pat Vilniaus, važiuojant Lydos plentu, link Rudaminos kaimo (nuo PC Maxima, liepkalnio g.) apie 6 km.         Čia Jūsų laukia graži, rami aplinka. Aplink sodybą žaliuojantys laukai, o taip pat kartais Jūs galėsite pasigrožėti laukinių žvėrelių šėlsmu…   Apie Kinelių sodybą   Pati sodyba yra 470 m2 ploto, kurią sudaro du pastatai. Pobuvių salė 300m2, pirtis su maža pobuvių sale, kurios dydi yra 170 m2. Kinelių Sodybos teritorijoje įrengtas lauko baseinas, kuriame galėsite atsigaivint karštą dieną po darbų arba po pirties, o taip pat pavėsinė, kurioje įrengtas židinys prie kurio galėsite pavakaroti jaukioje šviesoje arba pasikepti šašlyko.   Pirtis Kinelių sodyboje   Pirmame aukšte įrengta pirtis: Yra pobuvių salė, kurio...

rodyti pilną aprašymą

Kinelių sodyba

Visa sodyba

Šis pastatas talpina 120 žmonių ir turi 21 miegamųjų vietų. Darbo dienomis šis pastatas kainuoja € 200, o savaitgaliais - € 200. Kainos nurodytos vienai parai.

Atsiliepimai

8.5 Puiku! Pagal 11 atsiliepimą(-us)
5 balai
4 balai
3 balai
2 balai
1 balas

Jonas

Labai puiki vieta, jokių priekaištų... daug nemėgstu rašyti, tad visiems drąsiai rekomenduoju Kinelių sodybą

Vestuvės

Mūsų šventė Kinelių sodyboje praėjo labai puikiai ir likome viskuo patenkinti, nes viskas buvo suorganizuota nuo a iki z. AČIŪ.

Vestuvių svečias

Teko švęst vestuves didžiojoje salėje. Minusai - nėra jokios patalpos susidėti asmeniniams daiktams, svečiai rankinukus, paltus ir kitus asmeninius daiktus kabina tiesiog salėje prie įėjimo ant prie sienos prikaltų pakabų; nėra poilsio kampelio, ta prasme, kad nei prie saldaus stalo nei prie alaus nėra ramesnės vietos atsipūsti, paplepėti, mūsų svečiai bėgo į lauką ir ten buriavosi ant suoliukų. Dar vienas riebus minusas - bendri tualetai, šventėje dalyvauja 50 ir daugiau žmonių ir tikrai nejaukiai jautiesi besinaudodamas tualetu kai už kabinos durelių trypčioja priešingos lyties atstovas. Atskiras klausimas maistas: kokybė neatitinka kainos.

Karolina

Labai patiko.Šventeme savo vestuves. Maistas skanus, o ypač kibinai,viskas nuostabu.Likome patenkinti.:)

Ana

Gera vieta, puikiai atšventėm savo vestuves, tad rekomenduoju!

Nesvarbu

Na tikrai niekam nerekomenduoju, maistas nekoks(

Regina

‎Regina Miliškevič‎ "Kinelių sodyboje" vestuvės buvo 2017-07-29. Norime padėkoti savininkui bei aptarnaujančiam personalui už puikų stalų padengimą, skanų maistą, malonų aptarnavimą. Linkime Jums sėkmes.

Lina

Sventeme ten dukros vestuves, viskas lyg ir gerai butu, bet labai nepatiko salimais esantys vaikai, kurie begiojo ir prasinejo saldainiu. O siaip grazi sale, erdvi, aplinka sutvarkyta.

Monika

Atšventėm savo vestuves liepa, vieta graži, jauki, bet šeimininkas labai nemalonus ir nepriima pastabų ..

Aliona

Vienareikšmiškai rekomenduoju šią sodybą jūsų šventei! Su taktišku ir puikaus humoro jausmo šeimininku pavyko sklandžiai ir konkrečiai spręsti visas su vestuvėmis susijusias detales. Pokylių salė – šviesi, skoningai įrengta, labai erdvi. Šventiškai serviruotas stalas su skaniais antrais patiekalai, įmantriais gausiais užkandžiais, gaiviu natūraliu gėrimu. Nepriekaištingas personalo aptarnavimas – stalai buvo profesionaliai (nepastebimai) aptarnaujami, tuščios lėkštės tuoj pat išnešamos, gėrimų buteliai ir nauji užkandžiai tuoj pat atnaujinami ant stalų. Aplink sodybą – prižiūrėta teritorija su žalia veja, klasikiniu veikiančiu fontanu, prie kurio visi svečiai noriai fotografavosi. Nedidelė jauki kūdra, prie kurios saulei leidžiantis gaunasi tiesiog fantastiškos nuotraukos – juk aplink tik gamta ir begalinis dangus, atsispindintis vandenyje. Išbandykite šiuos kadrus! Svečiai ir atšventė, ir pailsėjo, liko sužavėti. AČIŪ visai šauniai “Kinelių sodybos” komandai! Sėkmės ir laimės visiems!

Viktoria

Sauniai pabalavojome,aciu