Kalniaus sodyba

Kalniaus sodyba

Kalniaus sodyba

 

 

Namelio nuoma prie ežero bei kitos pramogos: pasiplaukiojimas valtimi ežere, pasijodinejimas žirgais, pirtis. Nameliai nedideli, tinkantys ramiam poilsiui gamtoje. Esame netoli Palangos bei Šventosios.

 

Nameliai

 

Kas gali būti geriau nei karštą dieną pasislėpti nuo saulės, ten kur nėra miesto triukšmo, kaimynų, kur šalia yra artimiausias ežeras nuo Baltijos jūros, Kašučių ežeras. Kodėl turėtūmėte norėti mokėti Palangoje didžiules nuomos kainas ir kariauti su už 5 metrų esančiais kaimynais, kai galima vieniems pabūti privačiai? ​

 

Mes siūlome nuomotis dviejų aukštų namelį, su virtuve, laukine terasa, dviem atskirais miegamaisiais, televizija. 100 metrų nuo sodybos yra ežeras, pirtis, vaikų žaidimo aikštelė, mašiną galima pasistatyti nemokamai visai šalia namelio. Norintiems pamatyti jūrą - ji tik už 15 kilometrų.

 

Idealus variantas šeimai

Namelyje laisvai gali apsistoti nedidelė grupė žmonių, miegamuosiuose išmiega po 2 žmones, tačiau, yra papildomų lovų, todėl gerai išsimiegoti gali ir 6 žmonės. Klientams suteikiame galimybę išsinuomoti pirtį, kuri yra tik 50 metrų nuo namelio ir dar arčiau ežero! Jūs esate laukiami čia ištisus metus! Rūkyti draudžiama, išskyrus lauke prie peleninės. Su augintiniais nepriimame. Pirmenybė teikiama kultūringiems ir ramiems žmonėms, su vaikais. Pašaliniai žmonės į teritoriją neįleidžiami. Nuo 23:00 iki 07:00 poilsio laikas, šiuo metu netriukšmaujama. Gerbkite kaimynus ir jie gerbs Jus.

 

 

Fotosesijos su žirgais

 

Fotosesija su žirgais - Fryzais, Tai ne tik garantuotos puikios fotografijos, bet ir puiki idėja dovanai! Fotosesija su fryzų veislės žirgais prie Kašučių ežero ar prie Baltijos jūros? Visa tai įmanoma. Fotosesija su žirgu atrodo tarsi svajonė, bet fotosesija su žirgu prie jūros, leidžiantis saulei yra kažkas nerealaus. Galimybė megautis besileidžiančia raudona, vakarine saule, prie jūros, su juodu, nuostabiu žirgu - tai dalykas apie kurį dauguma tik pasvajoja, mes galime pasiūlyti tai paversi realybe. ​

Fotosesijas darome temines, asmenines ir progines. Fotosesijos su žirgais per vestuves, mergvakarius, gimtadienius ar kitas šventes. ​

Visada prisitaikome prie Jūsų norų, idėjų, tam, kad gautume geriausią as fotosesiją su žirgais būtent Jums! ​

 

Fotosesijos su fryzų veislės žirgu pajūryje neturi išlikti tik svajonės!

 

Veiklos su žirgais

Jodinėjimas

 

Jodinėjimas pradedantiesiems - čia galima pirmą kartą užlipti ant žirgo ir jodinėti pradedantiems raiteliams.

Draugiški treneriai paaiškins ir parodys kaip reikia teisingai elgtis su žirgu nuo A iki Z.
Pramoginis jojimas

 

Pramoginis jojimas - jodinėjimas laisvu maršrutu ar gido nustatytu, po miškus, pievas, per upes, prie ežero pakrantės. Trumpi, 1-3 valandų žygiai su gidu kuris žino visus šios vietovės užkampius ir įdomius dalykus.
Turistinė karieta su galimybe joti.

 

Trumpi, 1-4 valandų žygiai skirti šeimai ar grupei draugų, norintiems pasivažinėti turistine karieta po Kašučių ežero apylinkes, norintys gali imti žirgą ir joti priekyje ar iš paskos, pasikeisdami.
Ilgi, didelių grupių žygiai į tolimesnes vietoves su žirgais - pradedantiems ir ekspertams.

 

Trumpi, 1-4 valandų žygiai skirti šeimai ar grupei draugų, norintiems pasivažinėti turistine karieta po Kašučių ežero apylinkes, norintys gali imti žirgą ir joti priekyje ar iš paskos, pasikeisdami.
Fotosesijos su žirgais.

 

Išsinuomokite žirgus ir fotografuokitės su mūsų arba Jūsų fotografu. Asmeninės, teminės ir proginės fotosesijos - visa tai įmanoma ir visa tai atrodo nuostabiai!

 

 

Baltos, vestuvinės karietos nuoma


Du juodi, fryzų veislės žirgai ir balta, vestuvinė karieta

Norite turėti išskirtines vestuves, sutraukti visą dėmesį į save ir tuo pačiu smagiai pasivažinėti? Balta, vestuvinė karieta ir du, juodi, fryzų veislės žirgai traukiantys ją, bei svarbiausia - Jūs. Tai vienam šypseną, kitam ašarą spaudžiantis, dar vienam pavydą keliantis vaizdas, kuris ilgai įstringa atmintyje. Retas leidžia sau tokia prabangą, tačiau kiekvienas lieka patenkintas!

Išsiskirkite iš visų ir atvykite į savo vestuves su balta karieta!

 

Kitos paslaugos

 • Namelio nuoma
 • Pirties nuoma
 • Valties nuoma
 • Žvejyba(su mūsų įranga ežere)
 • Teminės fotosesijos

 

Žirgų ir kumeliukų pirkimas; karietos, pakinktų, jojimo įrangos pirkimas; kergimas ir kitos panašios paslaugos yra sutartiniėmis kainomis.


Atstumai

 •     15km nuo Palangos ir Kretingos,
 •     35km nuo Klaipėdos ir Skuodo,
 •     5km nuo Darbėnų miestelio,
 •     100 metrų iki ežero

 

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Leidžiamas įvesti paprastas tekstas be HTML.
    Geras           Geriausias

 • KONTAKTAI:
 • Telefonas: (8-630) 66971
 • El. paštas: sofijabiz@gmail.com
 • Adresas: Kašučių ežeras, 97263 Darbėnai, Klaipėdos Apsk.


 • Miegamų vietų: 6
 • Vietos kaina nuo: 30€
 • Sodybos kaina nuo: 30€
 • ID: 196
 • 30€

Žymos:Kalniaus sodyba