Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detaliau: skaitykite čia

Sodyba "Padumbiai" Penktas sezonas

Sodyba "Padumbiai"

Sodyba "Padumbiai"

 

Sodyba įsikūrusi Veisiejų regioniniame parke, Ilgininkų hidrografiniame draustinyje. Teritorija apima 35 ha. miško. 
Visus atvykusius pasitinka jaukus, kvepiantis pušynas paežerėje. Pro lieknas pušis šmėžuojantis ežero vanduo. Sodyba ribojasi su Pastovio ežeru ir Ančios upe. Labai graži, vaizdinga vietovė. Prieš akis atsiveria miško aikštelė, kur atrodo net vėjas nurimsta. Sodybos nameliai išdėstyti jaukiu lanku, kas suteikia šiltumo jausmą. Į ežero pusę atsiveriančios lauko terasos leis grožėtis gamta bet kuriuo metų laiku. Visi nameliai dengti nendriniais stogais. Visa teritorija apšviesta, trinkelėmis iškloti takeliai.

 

Sodybos kompleksą sudaro 4 gyvenamieji pastatai - pagrindinis namas ir 3 mažesni nameliai.

Jūsų pramogoms lauke įrengtas karšto vandens kubilas, plastikinė vaikų žaidimų aikštelė, dirbtine žole dengta lauko pramogų aikštelė, valtelė ežere, nuomojamos baidarės plaukimui Baltąja Ančia.

 

Pagrindiniame name įrengta erdvi pokylių salė su biliardo stalu, virtuvė, 4 svečiams skirti miegamieji su individualiais WC ir dušais.

 

Dviejų miegamųjų nameliai yra dviejų aukštų.

Namelių pirmuose aukštuose įrengtos terasos, erdvios svetainės su mini virtuvėmis,  WC ir dušas.

Antruose namelių aukštuose įrengta po 2 miegamuosius, WC ir vonią, balkoną.

 

Trijų miegamųjų namelis yra dviejų aukštų.

Namelio pirmame aukšte įrenga terasa, svetainė su mini virtuve, miegamasis,  WC ir dušas.

Antrame namelio aukšte įrengti 2 miegamieji, WC ir vonia, balkonas.

 

Sodybos koordinatės 54.026297, 23.676469

Iš Vilniaus reikia važiuoti link Druskininkų pro Merkinę, tada arba pro Veisiejus, arba pro Leipalingį link Kapčiamiesčio.  

Jei važiuojate pro Leipalingį, tai važiuoti iki Kapčiamiesčio, miestelyje sukti į dešinę, pravažiuoti bažnyčią, išvažiuoti iš Kapčiamiesčio keliu į Veisiejus ir pavažiavus maždaug porą kilometrų sukti į miško keliuką (į dešinę). Apie 50 m. iki keliuko rasite kelio ženklą "kaimo turizmo sodyba" - 1,3 km. Miško keliuku visada važiuokite tiesiai, kol pasieksitesodybą.

Jei važiuojate pro Veisiejus, sukti į kairę link Kapčiamiesčio ir šituo keliu pavažiavus maždaug 10 kilometrų (neprivažiavus Kapčiamiesčio lentos) sukti į kairę, į miško keliuką.  Apie 50 m. iki keliuko rasite kelio ženklą – „kaimo turizmo sodyba" - 1,3 km.“ Miško keliuku visada važiuokite tiesiai, kol pasieksitesodybą.

 

Iš Kauno reikia važiuoti į Alytų per Garliavą arba per Via Baltikos išvažiavimą (nesvarbu). Tada 130 keliu važiuoti pro Prienus į Alytų. Alytuje ties pirma sankryža sukti į dešinę link Lazdijų (132 keliu). Važiuoti iki Seirijų, tik įvažiavus pamatot dešinėje kelio pusėje benzino kolonėlę ir ties ja sukti į kairę (rodyklė rodo link Gudelių). Pravažiuoti miestelį išilgai (visada tiesiai). Lygiareikšmėj sankryžoj važiuojti vėl tiesiai. Važiuoti kalnuotu ir vingiuotu keliu, kol pravažiuosite kaimą Gegutė. Tada sankryžoj sukti į kairę ir 134 keliu važiuojat iki Veisiejų. Įvažiavus į Veisiejus pirmoje sankryžoje sukti į dešinę link Kapčiamiesčio ir šituo keliu pavažiavus maždaug 10 kilometrų (neprivažiavus Kapčiamiesčio lentos) sukti į kairę, į miško keliuką. Apie 50 m. iki keliuko rasite kelio ženklą – „kaimo turizmo sodyba" - 1,3 km.“ Miško keliuku visada važiuokite tiesiai, kol pasieksitesodybą.“

 

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Leidžiamas įvesti paprastas tekstas be HTML.
    Geras           Geriausias

  • KONTAKTAI:
  • Telefonas: +370-611-16797
  • El. paštas: info@5sezonas.lt
  • Adresas: Padumblių kaimas, Kapčiamiesčio sen., Lazdijų raj.


  • Miegamų vietų: 18
  • Vietų šventėms: 50
  • Vietos kaina nuo: 16€
  • Sodybos kaina nuo: 450€
  • ID: 114
  • 450€