Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detaliau: skaitykite čia

Sodyba "Rėžaliai" Penktas sezonas

Sodyba "Rėžaliai" Penktas sezonas

Sodyba "Rėžaliai" Penktas sezonas


Apie sodybą

Rėžalių kaimas, Tytuvėnų sen., Kelmės raj.

"Rėžalių" sodyba įsikūrusi Dubysos slėnyje, įkalnėje, tad prieš akis atsiveria plati panorama (sodybos teritorija - 21 ha pievos ir miško). Sodyba įrengta atokiai nuo miesto šurmulio, tad ramų poilsį čia ras kiekvienas, o tylą drums tik medžių ošimas, paukščių čiulbėjimas ir pievose besiganančių karvių mūkimas. Patogiam Jūsų poilsiui įrengti jaukūs, vienaaukščiai mediniai pastatai žole dengtais stogais.

Sodybos kompleksą sudaro 4 gyvenamieji pastatai - pagrindinis namas ir 3 mažesni nameliai.

Pagrindiniame name įrengta pokylių salė, virtuvė, garinė pirtis, biliardas, sūkurinė vonia, 4 svečiams skirti miegamieji.

Kiekviename iš trijų namelių įrengta svetainė su mini virtuve, miegamasis, WC ir dušas, terasa.

Jūsų pramogoms lauke įrengtas karšto vandens kubilas, tinklinio aikštelė, nuomojamos baidarės.


Sodybos koordinatės (laipsniais) 55.646619, 23.079674


Iš Vilniaus ir Kauno reikia važiuoti autostrada link Klaipėdos iki Raseinių. Sukti į Raseinius, važiuoti iki bažnyčios, ten yra rodyklė į Baisiogalą, Šiluvą. Reikia važiuoti link Šiluvos, ją pravažiuoti. Privažiuoti Tytuvėnus. Tytuvėnuose sukti link Kelmės ir pravažiavus Pavydus (maždaug 8 kilometrai nuo Tytuvėnų), Dubysos dauboje, nepervažiavus tilto per upę sukti į dešinę, į žvyrkelį (yra užrašas „Gaja“). Žvyrkeliu važiuoti maždaug 6 kilometrus tada pamatysite žoliniais stogais dengtus namelius. Jau atvažiavote :)
Iš Šiaulių reikia važiuoti į Kelmę. Tada link Tytuvėnų. Neprivažiavus Pavydų, nusileidus nuo kalniuko Dubysos dauboje, pervažiavus tiltą sukti į kairę, į žvyrkelį (yra užrašas „Gaja“). Žvyrkeliu važiuoti maždaug 6 km. tada pamatysite žoliniais stogais dengtus namelius. Jau atvykote :)
Iš Klaipėdos reikia važiuoti autostrada iki Kryžkalnio. Tada reikia važiuoti į Kelmę. Tuomet link Tytuvėnų. Neprivažiavus Pavydų, nusileidus nuo kalniuko Dubysos dauboje, pervažiavus tiltą sukti į kairę, į žvyrkelį (yra užrašas „Gaja“). Žvyrkeliu važiuoti maždaug 6 km. tada pamatysite žoliniais stogais dengtus namelius. Jau atvažiavote :)

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Leidžiamas įvesti paprastas tekstas be HTML.
    Geras           Geriausias

  • KONTAKTAI:
  • Telefonas: +37061116797
  • El. paštas: info@5sezonas.lt
  • Adresas: Rėžalių kaimas, Tytuvėnų sen., Kelmės raj.


  • Miegamų vietų: 28
  • Vietų šventėms: 28
  • Vietos kaina nuo: 16€
  • Sodybos kaina nuo: 450€
  • ID: 115
  • 450€