Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detaliau: skaitykite čia

Sodyba "Šaminiai"

Sodyba "Šaminiai"

Sodyba "Šaminiai"

 

Šalia Aukštaitijos nacionalinio parko, Švenčionių rajone, Šaminių, Juodyno, Žeimenio ežerų ir miškų apsuptyje įsikūrusi sodyba ,,Šaminiai“. Tai moderni šiuolaikiška sodyba, kurioje yra išlikę ir senovės elementų, kurie primena apie mūsų protėvių buitį: židinys, krosnis buvo statomi pagal senovės tradicijas, pasitelkiant į pagalbą senus meistrus.

 

Kai šiais laikais žmogaus privatumas didelė vertybė, atvykę čia Jūs rasite saugų poilsį, privatumą, komfortą. Sodyboje yra moderni konferencijų salė, kurioje įrengta visa konferencijoms pravesti reikalinga įranga. Jūsų patogumui įrengti komfortiški miegamieji, kiekvienas iš jų turi savo vonios kambarį su sukūrine vonia. Laiką maloniai galėsite praleisti kaitindamiesi pirtyje, kambaryje prie židinio ir žaisdami pulą. Čia galėsite pailsėti, pažvejoti, aplankyti Aukštaitijos nacionalinį parką ir kitas žymias vietas, susitikti su draugais, švęsti šeimos šventes, praleisti romantiškus vakarus.

 

Sodybą lengva pasiekti geru automobilių keliu:

1 variantas: Vilnius – Nemenčinė – Pabradė – Švenčionys (apie 75 km) – Nauji Šaminiai. Švenčionyse prieš parduotuvę MAXIMA sukti į kairę, važiuoti tiesiai apie 1 km, miestelio pabaigoje už Švenčionių miesto riboženklio sukti į dešinę ir staigiai į kairę. Privažiavus ženklą „10“ km, sukti į kairę ir važiuoti tiesiai iki sodybos (apie 800m).

2 variantas: Kaunas – Jonava – Ukmergė – Mindūnai – Labanoras – Kaltanėnai (apie 150 km) –Nauji Šaminiai. Kaltanėnuose sukti į dešinę ir važiuoti link Švenčionėlių. Už Kaltanėnų pirmame posūkyje sukti į kairę link Kretuonų ir važiuoti žvyrkeliu (apie 8 km) iki T formos sankryžos. Sankryžoje pasukus į dešinę, iš karto matyti kelio ženklas „NAUJI ŠAMINIAI“ (Jums liko važiuoti apie 1 km).

3 variantas: Švenčionėliai – Nauja Pašaminė – Nauji Šaminiai (apie 10 km). Švenčionėliuose sukti link Naujos Pašaminės ir važiuoti tiesiai iki kelio ženklo „NAUJI ŠAMINIAI“ (Jums liko važiuoti apie 1 km).

4 variantas: Ignalina – Nauji Šaminiai (apie 20 km). Iš Ignalinos važiuoti link Švenčionių apie 10 km, sankryžoje sukti į dešinę ir važiuoti tiesiai link Švenčionėlių apie 8 km iki kelio ženklo „NAUJI ŠAMINIAI“ (Jums liko važiuoti apie 1 km).

 


 

KONTAKTAI:
El. paštas: rimjurate@gmail.com
Tel.: +37061527493
Svetainė:www.naujisaminiai.lt

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Leidžiamas įvesti paprastas tekstas be HTML.
    Geras           Geriausias

  • KONTAKTAI:
  • Telefonas: +37061527493
  • El. paštas: rimjurate@gmail.com
  • Adresas: Vilniaus apsk., Švenčionių r., Naujų Šaminių k.


  • Miegamų vietų: 20
  • Vietų šventėms: 40
  • Vietos kaina nuo: 20€
  • Sodybos kaina nuo: 320€
  • ID: 234
  • 320€