"Cinamono" sodybos nuoma

Nuotraukos

Aprašymas

  “Cinamono” sodyba netoli Rumšiškių miestelio, 20 km nuo Kauno. CINAMONO SODYBA įkurta 2015 m. atokiame gamtos kampelyje, misko apsuptyje. Sodyba galima pasiekti ir traukiniu Kaunas-Vilnius (iki stoteles 0,9km).   Svečių laukiame ištisus metus. Name trys miegamieji - 35 miegamos vietos, sale su stalais iki 40 zmoniu, garso aparatūra, prie kurios jungiasi kompiuteris ar telefonas, šviesos efektais, vaizdo projektoriumi, (baru atitverta maisto ruošimo vieta, šaldytuvu, mikrobange, arbatinuku, prausykla, 10 vietų pirtele, sūkurine vonia (jacuzzi), šildomomis grindimis visame pirmame aukšte, 2 wc. Prie namo yra 10 automobilių aikštelė, futbolo ir tinklinio aiksteles, šašlykinė. Cinamono sodybos namas yra pritaikytas švesti ar poilsiauti ir vasarą ir žiemą, triukšmas neribojamas. Galimi užsakymai ir su maistu.  

"Cinamono" sodybos nuoma

Visa sodyba

Šis pastatas talpina 40 žmonių ir turi 35 miegamųjų vietų. Jame yra 1 tualetai. ir 1 dušo kabinos. Darbo dienomis šis pastatas kainuoja € 120, o savaitgaliais - € 280. Kainos nurodytos vienai parai.

Atsiliepimai

5.4 Vidutiniškai Pagal 7 atsiliepimą(-us)
5 balai
4 balai
3 balai
2 balai
1 balas

Ramunė

Apsilankėme ir viskas patiko, todėl rekomenduoju visiems kas nori gerai pailsėti ir praleisti laiką. Sodyba labai tvarkinga, šeimininkai paslaugūs, viskas buvo pateikta tai kas buvo sutarta ...

Anastasija

Ciulpk tu byby kas per gaidynas lageri blet geriau gyvenau

Sarunas

Apsilankeme sioje sodyboje, nakciai. Negaana to, kad dingo elektra, bet po kurio laiko ir vanduo!! Savininkas nekele telefono, neatsakinejo i zinutes, visas gimtadienis buvo sugadintas!

Rimantas

Nerekomenduojame. Problemos su elektra, pasiskaitinekite atsiliepimus kitur

elena gruziene

kAZKOKS NESUSIPRATIMAS,SMALKIU PILNA SODYBA PASAKIUS DARBININKUI PAAISKINO KAD NEVALYTAS KAMINAS,PRADEDAM NUO TO KAD STALTIESES NELYGINTOS ,O APIE MAISTA IR JO PATEIKIMA,KOKYBE NESINORI NET PASAKOT.NENUMIREM BET KAZKOKS NESUSIPRATIMAS ,NIEKADA NEGRYSIME IR KITIEMS NEREKOMENDUOSIME IVERTINIMAS BLOGAS NULINIS TIK NELEIDZIA PASIRINKT

Rokas

Didžiausia problema-sąvininko atsainumas. Reklamuojama tik viena sodyba. Mažesnioji(nereklamuojama) griuvesių būsenoje. Kaminas užsikišęs-dūmai visame name, popierinės sienos, miegojimo vieta-senas čiūžinys ant žemės, prūdas užterštas, aplinka netvarkoma viduje ir lauke.

Tomas

Šventėm abejose sodybose ne vieną kartą. Mums viskas tiko ir patiko. Geras kainos ir kokybės santykis. Jokių elektros problemų nebuvo Rimantai :) Lengva rast arti Kauno, netoli traukinių stotelės. Žinau, kad gana pamėgta jaunimo. Rekomenduoju!