Sodyba Kėdainių rajone Akmenių dvaras

Nuotraukos

Aprašymas

Dvaro sodybos pastatuose laikas, atsuktas atgal, leidžia pajusti prieškario laikų alsavimą, atitrūkti nuo šių dienų kasdienio skubėjimo, susidurti su tradicijomis ir atsipalaiduoti gamtos apsuptyje. Akmenių dvaras - tai vieta, kur gražiausios ir svarbiausios asmeninės šventės tampa ypatingomis.
Beveik 100 metų menančiame trijų aukštų statinyje yra 4 salės – pobūvių, pietų menės, biblioteka, 8 miegamieji ir atskiri apartamentai. Dvaro sodyba pritaikyta rengti įvairius vienos ar kelių dienų renginius, pokylius, mokymus bei konferencijas, taip pat apsistoti nakčiai puikiuose 2-6 vietų miegamuosiuose su pilnais patogumais. Automobilių stovėjimo aikštelėje galima saugoti daugiau nei 40 automobilių.
Dienos renginiams, furšetams galime priimti iki 80 svečių, o nakvynę suteikti – 30 žmonių (esant poreikiui galima susitarti ir dėl didesnio miegamųjų vietų sk...

rodyti pilną aprašymą

Sodyba Kėdainių rajone Akmenių dvaras

Visa sodyba

Šis pastatas talpina 60 žmonių ir turi 50 miegamųjų vietų. Jame yra 4 tualetai. ir 4 dušo kabinos. Darbo dienomis šis pastatas kainuoja € 2450, o savaitgaliais - € 2450. Kainos nurodytos vienai parai.

Dvaras

Šis pastatas talpina 60 žmonių ir turi 50 miegamųjų vietų. Jame yra 4 tualetai. ir 4 dušo kabinos. Darbo dienomis šis pastatas kainuoja € 2400, o savaitgaliais - € 2400. Kainos nurodytos vienai parai.

  • Salė šventėms
  • Pirtis
  • Židinys
  • Muzikos aparatūra
  • Virtuvė
  • Šaldytuvas