KAIMO TURIZMAS

Kaimo turizmas - sodybos nuoma

Jeigu Jūs ieškote išskirtinos vietos vietos vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams ar kitoms šventėms, tuomet siūlome rinktis kaimo sodybos nuomą. kaimo turizmo sodybos nuoma tiks ne tik išskirtinoms šventėms, bet ir ramiam ar net ir aktyviam poilsiui - tiesiog atraskite sodybą, kuri atitiks visus Jūsų lūkesčius. Kaimo turizmas Lietuvoje – tinkamas pasirinkimas tiems, kurie nori atitrūkti nuo miesto triukšmo ir laisvalaikį praleisti gamtoje. Čia rasite tikrus kaimo sodybos nuomos paslaugomų profesionalus, kurie pasirūpins visomis ir net pačiomis mažiausiomis smulkmenomis, kurios užtikrins, kad poilsis, šventė, seminaras ar konfenrencija būtų suorganizuota be jokių priekaištų.

Kaimo turizmo sodybos - Atostogos kaime

Kaimo turizmo sodybų nuomos paslaugomis galite pasinaudoti ne tik šiltuoju metų laiku, bet žiemą. Ir visai nesvarbu ar sninga sniegas ar lyja ar kaitina saulė - čia galite atrasti sodybą, kuri patekinkins Jūsų norus bet kuriuo metu laiku ar betkokiomis oro sąlygomis.

Sodybų nuoma  yra vertinama 5.0 balais iš 5 , atsižvelgiant į 15 atsiliepimų.

pasirinksodyba.lt lankytojai gali rinktis jiems labiausias tinkamas  sodybos nuomos pasaugas visoje Lietuvoje, atsižvelgiant į nuomos kainą ir kitus kriterijus. Kaimo turizmo sodybos nuomos kaina nuo 30EUR iki 1500EUR, tačiau dėl tikslios kainos kreipkitės nurodytais kontaktais.

PASIRINKITE Apskritį ir arba rajoną

 • APSKRITIS
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • RAJONAS
Rodyti:

Sodyba "Žalioji stotelė"

 Kaimo turizmo sodyba ant Šventosios upės kranto "Žalioji stotelė" Poilsis, pramogos, baidarių nuoma, maitinimas Anykščių rajone. Ilsėsitės gamtos apsuptyje, kaitinsitės rusiškoje pirtyje, kubile.Žalioji stotelė - kaimo turizmo sodyba, kubilas, pirtis, pažintinės kelionės.  Siūlome sodybos nuomą ant..

230€

Sodyba "Visas Dangus"

 Pirtis: Šiuolaikiškai įrengta rusiško tipo pirtis padeda atgauti jėgas, praturtina dvasią ir svarbiausia – sustiprina sveikatą. Šalia pirties yra suręstas ąžuolinis kubilas, kurio procedūros tiek vasarą, tiek žiemą padeda atsipalaiduoti, nuteikia romantiškai, įkvėpia. Taip pat yra galimybė paplauki..

250€

Sodyba "Saulėtekis" - Vestuvėms Šventėms ir Poilsiui!

 Sodyboje įrengtos banketinės salės,konferencijoms, stovykloms, lauko terasos, pavėsinės, sporto kompleksas, laužavietės, rusiška pirtis, kubilas, daug poilsio ir pasisedėjimo vietų. Ypatingai geros salygos šeimoms su vaikais,viskas pritaikyta tiek Jūsu ramiam, tiek aktyviam poilsiui bei malonumams. Aktyvaus poilsio mėgėjai ..

440€

Sodyba "Rėžaliai" Penktas sezonas

Apie sodybąRėžalių kaimas, Tytuvėnų sen., Kelmės raj."Rėžalių" sodyba įsikūrusi Dubysos slėnyje, įkalnėje, tad prieš akis atsiveria plati panorama (sodybos teritorija - 21 ha pievos ir miško). Sodyba įrengta atokiai nuo miesto šurmulio, tad ramų poilsį čia ras kiekvienas, o tylą drums tik medžių ošima..

450€

Sodyba "RAMUMA"

 Pasiilgus tyro oro, atgaivos sielai, puikių įspūdžių, saugiai ir netrukdomai pailsėti kviečiame į Andriaus ir Giedrės Ryženokų kaimo turizmo sodybą „Ramuma“. Miško pakraštyje esanti sodyba, įsikūrusi šalia labai gražaus ir žuvingo Dusyno ežero. Sodybos teritorija - atoki, atskirta nuo aplinkinių akių, todė..

150€

Sodyba "Prie labanoro"

 Sodybos teritorija yra 6 ha. Ją galite rasti prie Labanoro girios ant Šlavino ežero kranto. Čia gali nakvoti iki 30 žmonių. Nakvoti galima atskiruose keturiuose nameliuose:Žvejo namukas (iki 4 vietų) - paros kaina 40 eurų. Pakrantės namukas (iki 6 vietų) - paros kaina 60 eurų. Šeimyninis namukas (iki 10 vietų) - p..

40€

Sodyba "Pas Ramoną"

 Sodyba "Pas Ramoną"Nori šventę švęst? Kodėl to nepadarius pabėgant nuo miesto triukšmo! Grynas oras, gamta ir draugų būrys - skamba kaip nepamirštamas laikas! Kur? Janališkių km, Panevėžio raj.Kiek? Kaina sutartinė, atsižvelgiant į žmonių kiekį, užsakymo laikotarpį bei paslaugų pas..

120€

Sodyba "PAPARTIS"

 Tarp Aukštadvario regioninio parko miškų ir kalvų Jankovicų  kaime Trakų rajone ramiai tyvuliuoja Vilkokšnio ežeras. Jo vingiuotą kranto liniją puošia pusiasaliai, sala ir įlanka keistu pavadinimu - Koja. Kiba kas koją bus iškišęs...Paparčio sodyba įsikūrusi visai ant Vilkokšnio ež..

300€

Sodyba "Padumbiai" Penktas sezonas

 Sodyba įsikūrusi Veisiejų regioniniame parke, Ilgininkų hidrografiniame draustinyje. Teritorija apima 35 ha. miško.  Visus atvykusius pasitinka jaukus, kvepiantis pušynas paežerėje. Pro lieknas pušis šmėžuojantis ežero vanduo. Sodyba ribojasi su Pastovio ežeru ir Ančios upe. Labai graži, vaizdinga vietovė..

450€

Sodyba "Natūralumas" - ant ežero kranto

 Ant ežero kranto pirties sodybos nuoma, tylu, ramu. Du miegamieji, virtuvėlė, kambarys, terasa, pirtis, prieškambaris, wc lauke, karštas vanduo ir dušas viduje. ..

60€

Sodyba "Minavuonė"

Minavuonė – kaimo turizmo sodyba Telšių rajone prie ežero, didelių miškų ir pievų apsuptyje esantis gamtos kampelis, kuriame sau vietą ras norintys atšvęsti savo šventes ir norintys kokybiškai pailsėti.Sodyba yra tik 8 km nuo Telšių ir 15 km nuo Plungės, todėl puikiai tinka pabėgti nuo miesto &sca..

1,050€

Sodyba "Medinčius"

 Medinčiumi seniau žmonės vadindavo eigulį. Jo pareiga – globoti ir saugoti mišką. „Medinčiaus“ sodyba – ne tik visai greta miško, bet ir įrengta su pagarba medžiui – ekologiški rąstiniai statiniai – be lako, be chemijos. Rąstai – ištepti specialiu aliejumi, o durys &nd..

500€

Sodyba "Liepija"

 Mes itin daug dėmesio skiriame savo svečių patogumui, todėl siūlome ne tik maloniai praleisti laiką neapsakomo grožio gamtos kampelyje, bet ir pasimėgauti pirties bei kubilo teikiamais malonumais, o karštą dienos popietę atsigaivinti sodybos teritorijoje įrengtame moderniame eko baseine, kuris primena dekoratyvinį tvenkinį, tačia..

700€

Sodyba "Laimės Ratas"

 Nežinote, kur smagiai atšvęsti gimtadienį, susiburti su draugais ar paprasčiausiai ramiai praleisti laisvalaikį ? Siūlome Jums puikų variantą - poilsis ir pramogos Vitkų sodyboje "LAIMĖS RATAS", įsikūrusioje Tauragės rajone, Keterių kaime.Čia rasite dviejų aukštų rąstinį namą su didele terasa po stogu ir pirtim..

-

Sodyba "Kryžbarkas"

 Maloniai kviečiame  į atsinaujinusia sodybą, "Kryžbarkas" ir pokylių salę, įsikūrusią Kelmės raj. šalia magistralės A-12 jungiančios Kryžkalnį su Šiauliais 7 km atstumu nuo Kelmės, 30 km nuo Šiaulių ir 32 km nuo Kryžkalnio Kryžbarko k.Siūlome pokylių salę vestuvėms, banketams, vaikų vasaros stovyklo..

200€

Sodyba "ILGAJIS"

 Kaimo sodyba "Ilgajis" įsikūrusi gražioje vietoje, ant Ilgajo ežero kranto, vienkiemyje. Sodyba yra tik 12 km nuo Ukmergės, gražioje aplinkoje, per sodybos langus matosi tyvuliuojantis ežeras.Sodyba skirta norintiems pailsėti, švęsti jubiliejus, vestuves ir kitas šventes. Lankytojai turi galimybę pailsėti, i&sc..

600€

Sodyba "Dzūkijos Uoga"

 Miško ir vandens apsuptyje, Dzūkijos Nacionaliniame parke šalia Druskininkų esame mes- ramaus poilsio ir aktyvių pramogų sodyba Viršurodukio kaime.Tam, kad išpildytume jūsų pageidavimus.Kad jūs puikiai pailsėtumėte. Kad jūsų svečiai ar darbo kolegos šiltai pabendrautų. Suprantame, kad kaimas džiugina &sc..

350€

Sodyba "Bebrų kalnas"

 Sodyba „Bebrų kalnas" įsikūrusi Utenos rajone, Jauniškių kaime (3 km nuo Tauragnų miestelio) šalia Labelio ežero. Erdvi sodybos (12 ha)  teritorija . Laukia Jūsų šventėms ar ramiam poilsiui prie ežero! ..

-

Sodyba "Amerika Aukštadvaryje"

  Sodyba "Amerika Aukštadvaryje" įsikūrusi Trakų rajone, Aukštadvario regioniniame parke. Atstumas nuo Vilniaus - 60 km, nuo Kauno - 80 km.Sodybą pavadinome "Amerika Aukštadvaryje", kadangi siekiame čia sukurti išskirtinį amerikietiškos "rančos" jausmą ir sti..

900€

Šiauliškių kaimo turizmo sodyba

  Maloniai kviečiame į Šiauliškių kaimo turizmo sodybą, kuri yra Prienų rajone. Nuo Prienų nutolus 11 km., nuo Kauno 35 km., nuo Vilniaus- 110 km. Sodybą sudaro 3 pastatai. Pirmame yra pirtis, pobūvių salė, talpinanti iki 80 žmonių, virtuvė. Antrame pastate įrengtos miegamosios vietos svečiams. Trečiame ..

250€

Senas malūnas

Kaimo turizmo sodyba Senas malūnas yra įsikūrusi Daržininkų kaime. Tai senovinė vietovė esanti 8 km nuo Vilniaus senamiesčio, 12 km nuo tarptautinio Vilniaus oro uosto, ties 10-uoju Minsko pl. kilometru. Sodyba pastatyta 1996 m. ant seno malūno, kuris rašytiniuose šaltiniuose buvo paminėtas jau prieš 400 m., pamatų. Kieme teka ..

-

Scandi kaimo turizmo sodyba

 Scandi – skandinaviško stiliaus kaimo turizmo sodyba, esanti Kauno rajone, Zapyškio seniūnijoje. Teikianti nepriekaištingus patogumus gamtos apsuptyje bei moderniausias paslaugas, konfortišką aplinką, kurioje jausities lyg namuose. Aplinka puikiai tinka tiek formaliems tiek neformaliems privačių bei fizin..

500€

Sabutos sodyba

 Sodybos nuoma prie Vilniaus. Sodyba ant ežero kranto. Vilniaus rajone nuomuojama trijų aukštų sodyba. Nuomojama neseniai įrengta, moderni sodyba su pirtimi vos 20 kilometrų nuo Vilniaus, apsupta nuostabios gamtos. Visai šalia ežero kranto. Sutvarkyta aplinka, lieptelis prie ežero, suteiks galimybę romantiškai pasibūti..

150€

Roko sodyba

 Sodyba skirta tiek šeimyniniam poilsiui (jaukūs dviviečiai-keturviečiai apartamentai), tiek įvairioms darbo kolektyvų šventėms, konferencijoms, seminarams, mažiems ir dideliems (iki 200 žmonių) pobūviams rengti. Yra 2 erdvios salės pokyliams bei konferencijoms. Vaikams įrengta vaikų žaidimo aikštelė. Galima užsakyti t..

10€

Rimo Vaškevičiaus kaimo turizmo sodyba

 Naujai pastatyta kaimo turizmo sodyba įsikūrusi jaukioje ir nuošalioje vietoje prie Zapsio ežero (190 ha), Saločių kaime, Kučiūnų sen. (apie 13 km nuo Lazdijų miesto). Patogus privažiavimas nuo Kučiūnų km. apie 3 km. Poilsiautojų patogumui uždara teritorija su tinklinio aikštele, lieptu į ežerą, pirtimi, &scaron..

100€

Kaimo turizmas ir sodybos pasirinkimas

Iki kaimo turizmo sodybos rezervacijos įsitikinkite, kad rezervuojate tai ką matote nuotraukoje ir aprašyme. Esant galimybei, siūlome nuvykti į pasirinktą kaimo turizmo sodybos vietą, o tik tuomet rezervuokite. Taip pat patariame išsiaiškinti ir kitus svarbius dalykus, tokius kaip teikiamos paslaugos, apgyvendinimo galimybės, maitinimo paslaugos ir jus dominančių pramogų galimybės ir sąlygos. Svarbiausia visiems tiems, kurie organizuoja seminarą arba konferenciją. Pasidomėkite ar sodyboje yra tinkamos sąlygos seminarams ir konferencijoms.

Kaimo turizmas ir sodybos rezervacija

Kaimo turizmas vis populiarėjanti paslauga, tad paskubėkite rezervuoti kaimo turizmo sodybą iš anksto. Svarbiems renginiams rezervacija pradedama net neprasidėjus vasaros sezonui arba net prieš metus. Tokia išankstinė rezervacija dažniausiai vykdoma tuomet kai organizuojamas ypatingas renginys arba šventė. Paprastai išankstine rezervacija pasirūpina renginių organizatoriai (jeigu Jūs naudojatės jų paslaugomis), kadangi kaimo turizmo sodybos nuomos paslaugos populiarėja. Taigi ruošiantis ypatingai šventei, renginiui, konferencini ar kitam renginiui būtinai rezervuokite tinkamiausią kaimo turizmo sodybą iš anksto.

Kaimo turizmo sodybų nuoma Lietuvoje

Kaimo turizmo sodybų nuomos Lietuvoje paslaugos pasiūla vis didėja dėl padidėjusio poreikio ir paklausos. Todėl netgi dauguma renginių organizatorių vis dažniau pasiūlo renginius organizuoti kaimo turizmo sodybose, nes ten galima organizuoti pačius įvairiausius renginius. Renginiai tai -  įvairios šventės, verslo konferencijos arba seminarai. Todėl kiekvienas kaimo turizmo sodybų nuomos paslaugos tekėjas Lietuvoje stengiasi  atitikti visus reikalavimus, kad sodyboje būtų galima organizuoti visus įmanomus renginius ir šventes.

Kaimo turizmo sodybos nuoma atostogoms

Vis dažniau pastebima, kad daugumai miestiečių norisi tikrų atostogų ir tokio noro geriausias pasirinkimas yra kaimo turizmo sodybos nuoma toliau nuo miesto dulkių, triukšmo ir chaoso. Niekur taip gerai nepailsėsite, kaip poilsis gamtoje. O kadangi tokios paslaugos vis tampa populiaresnės ir pasiūla vis didėja, todėl galima drąsiai teigti, kad ir žmonių įpročiai šiek tiek keičiasi ir renkasi ramesnes atostogas kaimo turizmo sodyboje.