Bagdononių slėnis

Nuotraukos

Aprašymas

Bagdononių Slėnis – medinė, bet moderni kaimo turizmo sodyba Trakų rajone prie Strėvos upės. Tai puiki vieta šventėms: vestuvėms, jubiliejams, krikštynoms iki 56 svečių, draugų susitikimams taip pat įmonių renginiams: konferencijoms ar seminarams.
Sodyba yra patogioje vietoje - netoli Vilniaus, Kauno, Trakų. Nuo kelio Vilnius-Aukštadvaris esame nutolę tik 4,5 km. Nuo Vilniaus esame mutolę 43 km, nuo Kauno 56 km, nuo Trakų tik 20 km.
Yra puikios sąlygos nakvynei. Jūs galėsite apsistoti 3 atskiruose pastatuose vienas nuo kito nutolusiuose keliolika metrų, kuriuose yra šiuolaikiškai ir patogiai įrengtų 14 numerių (kiekvienas turi privatų dušą ir wc), TV bei kondicionieriais.
Sodyboje yra išskirtinio dizainio 2 dalių pokylių salės su su išraižytomis kolonomis - talpinančios 60 svečių. Salių išplanavimas yra universalus - tinkantis bet kokiai šve...

rodyti pilną aprašymą

Bagdononių slėnis

Visa sodyba

Šis pastatas talpina 65 žmonių ir turi 65 miegamųjų vietų. Jame yra 15 tualetai. Darbo dienomis šis pastatas kainuoja € 800, o savaitgaliais - € 1500. Kainos nurodytos vienai parai.

Pagrindinis namas

Šis pastatas talpina 65 žmonių ir turi 14 miegamųjų vietų. Jame yra 7 tualetai. ir 3 dušo kabinos. Darbo dienomis šis pastatas kainuoja € 500, o savaitgaliais - € 700. Kainos nurodytos vienai parai.

  • Salė šventėms
  • Muzikos aparatūra
  • Šaldytuvas

Svečių namas Nr. 1

Šis pastatas talpina 19 žmonių ir turi 19 miegamųjų vietų. Jame yra 5 tualetai. ir 5 dušo kabinos. Darbo dienomis šis pastatas kainuoja € 350, o savaitgaliais - € 450. Kainos nurodytos vienai parai.

Svečių namas Nr. 2

Šis pastatas talpina 21 žmonių ir turi 21 miegamųjų vietų. Jame yra 5 tualetai. ir 5 dušo kabinos. Darbo dienomis šis pastatas kainuoja € 350, o savaitgaliais - € 450. Kainos nurodytos vienai parai.

Pirtis

Šis pastatas talpina 12 žmonių ir turi 4 miegamųjų vietų. Jame yra 1 tualetai. ir 1 dušo kabinos. Darbo dienomis šis pastatas kainuoja € 170, o savaitgaliais - € 200. Kainos nurodytos vienai parai.

  • Pirtis

Atsiliepimai

10 Puiku! Pagal 1 atsiliepimą(-us)
5 balai
4 balai
3 balai
2 balai
1 balas

Greta

praeitą vasarą šventėmė draugų vestuvės šioje sodyboje. Mums labai patiko. Kas mums labai patiko, kad mums atvažiavus mus pasitiko ir palydėjo iki mūsų kambario, kambarys švarus ir tvarkingas. Paskui atėjome į pasitikimo salę, kur buvo paruošti užkandžiai ir gerimai pagal nuotaiką. Tai kol laukėm jaunųjų laikas neprailgo ;) na o vėliau prasidėjo šventė ;) šventė vyko viršutinėje salėje. Salė man asmeniškai labai patiko, ji tokia kitokia...bajorų laiku. Net nepajutom kaip prabego šventė. Buvo labai labai linksma. Aptarnaujančios mergaitės vis klausinėjo ar mums kažko trūksta, gal ką atnešti ir paduot. Kažkaip senai buvau vestuvėse, kad taip gerai būtų paruoštas personalas. ir šeip viskas buvo tvarkinga. Iš ryto pusryčiai buvo tikrai puikiai sutvarkytoje salėje, nors baliavojome iki paryčių. Mes su draugu net stebejomes kaip jie ten viska suspėjo sutvarkyt ;) Rekomenduojame ;) Greta ir Arvydas