"Barono Vila"

Nuotraukos

Aprašymas

  „Barono vila“ – moderni sodyba Anykščių rajone, netoli Svėdasų, Butėnų kaime. Tai unikalus žmogaus ir gamtos sukurtas rojaus kampelis: platus ir gilus įžuvintas tvenkinys, aptvaruose besiganantys elniai ir danieliai, Gotlando avys, pilni grybų ir uogų miškai ir pušynai, skaidrūs ežerai ir turistų pamėgti Šventosios upės vingiai. Kviečiame apsilankyti pas mus su šeima ar draugais, pailsėti, atšvęsti vestuves, jubiliejų, surengti konferenciją, seminarą ar įmonės šventę.   Barono vila Vestuvėms (40-60 svečių) Mūsų pokylių salė – išskirtinė ir įkvepianti vieta Jūsų šventei. Erdvus ir elegantiškas interjeras, židinys, aukštos lubos su kabančiais lietuviškais šiaudiniais sodais, kurie nuo seno vadinami vestuvių simboliu. Ant sienų – origin...

rodyti pilną aprašymą

"Barono Vila"

Visa sodyba

Šis pastatas talpina 80 žmonių ir turi 60 miegamųjų vietų. Darbo dienomis šis pastatas kainuoja € 1500, o savaitgaliais - € 1500. Kainos nurodytos vienai parai.

Atsiliepimai

10 Puiku! Pagal 3 atsiliepimą(-us)
5 balai
4 balai
3 balai
2 balai
1 balas

Laura

Džiaugiamės ir dar kartą dėkojame visiems prisidėjusiems prie mūsų šventės. Bendradarbiaudami įgyvendinome netikėčiausius sprendimus ir taip sukūrėme mūsų vestuvių viziją! Džiaugiamės visiems patikusia švente.

Monika

Džiaugiamės nuostabia Lauros ir Giedriaus tuoktuvių švente Jūsų sodyboje, gėrėdamiesi gražia, rūpestingai puoselėjama aplinka, apgalvotomis funkcinėmis detalėmis, jaukia visapusiška estetika, šiltu, rūpestingu aptarnavimu, dėmesingumu šventės dalyviams ir, žinoma, gardžiu maistu.

Muzikantai „Dainiai“

Norime Jums nuoširdžiai padėkoti už šiltą mūsų priėmimą ir sudarytas puikias sąlygas mūsų poilsiui. Tikrai ne visur būna toks šiltas šeimininkų požiūris į muzikantus. O būdami pas Jus tikrai pajautėme, kad į savo darbą Jūs įdedate visą savo širdį ir gerbiate vienodai visus – ir šventės svečius, ir muzikantus.