Jadvygos sodyba

Nuotraukos

Aprašymas

Šiuolaikiškai įrengta nedidelė etnografinė sodyba, pritaikyta 4-5 šeimoms arba iki 30 asmenų draugijai. Galima rengti šventes (iki 40 žmonių) 48 kv. metrų salėje.

Sodyba yra prie vieno gražiausių Aukštadvario regioninio parko ežerų – Sienio ežero. Užima 1 ha teritoriją mažo kaimelio pakraštyje.

Sodyboje įrengta tinklinio aikštelė, supynės vaikams ir suaugusiems, senovinė kaimiška pirtis (galima užsisakyti vantų), keletas medinių lieptų į ežerą, pritaikytų maudynėms ir žvejybai. Taip pat siūloma paragauti arbatos iš ekologiškai švarių žolelių. Sodybos teritorijoje yra įrengtos keletas pavėsinių, viena – su židiniu ir laužaviete.

Čia galima ramiai poilsiauti, žvejoti, maudytis, grybauti, uogauti aplinkiniuose miškuose. Iš sodybos keliauti pėsčiomis ir dviračiais po Aukštadvario regioninį parką, plaukti baidarėmis Verknės ...

rodyti pilną aprašymą

Jadvygos sodyba

Visa sodyba

Šis pastatas talpina 30 žmonių ir turi 30 miegamųjų vietų. Darbo dienomis šis pastatas kainuoja € 540, o savaitgaliais - € 540. Kainos nurodytos vienai parai.

12 vietų namas

Šis pastatas talpina 12 žmonių ir turi 12 miegamųjų vietų. Darbo dienomis šis pastatas kainuoja € 220, o savaitgaliais - € 220. Kainos nurodytos vienai parai.

8 vietų namas

Šis pastatas talpina 8 žmonių ir turi 8 miegamųjų vietų. Darbo dienomis šis pastatas kainuoja € 150, o savaitgaliais - € 150. Kainos nurodytos vienai parai.