Sodyba "Gajata"

Nuotraukos

Aprašymas

Kaimo sodyba „Gaja‘‘ – tai vienkiemis Molėtų rajone  šalia garsiosios Labanoro girios, Nuo sodybos 10 km spinduliu yra 8 ežerai. Artimiausias jų Galuono ežeras(2 km.).Atrimiausi parduotuvė(2 km.) Molėtai ( 15 km), Vilnius ( 50,00km).


 Sodyba skirta kokybiškam poilsiui gamtoje. Sveikatos atstatymui, palaikymui po įtemptų darbų, streso,  didelio nuovargio. Tinka mėgstantiems gamtos įdomybes, tylą, ramybę, vakaro miglą, ryto rasą.


   Sodyboje yra 1939 m. statybos   atrestauruota troba , kurioje yra  trys miegamieji, vonios kambarys , valgomasis su krosnele ir atvira virtuve. Vakarinėje pastato pusėje atvira terasa su baldais. Troba talpina iki 18 asmenų. Šalia pastato yra didelė pavėsinė su židiniu,  rūkykla ir lauko viryklė. Grotelėmis , iešmais , katilais mielai pasirūpina sodybos šeimininkai . Čia smagu ne tik  gaminti...

rodyti pilną aprašymą

Sodyba "Gajata"

Visa sodyba

Šis pastatas talpina 15 žmonių ir turi 15 miegamųjų vietų. Jame yra 2 tualetai. ir 2 dušo kabinos. Darbo dienomis šis pastatas kainuoja € 190, o savaitgaliais - € 190. Kainos nurodytos vienai parai.