Loretos Aleknienės sodyba

Nuotraukos

Aprašymas

  Kviečiame į jaukią sodybą šalia Limino ežero! Nuomojamas 10 vietų namelis, kuriame yra 3 kambariai su atskirais įėjimais, virtuvė su reikalinga buitine įranga ir indais, tualetas, dušas. Kambariuose yra po 3-4 vietas, į kainą įskaičiuota patalynė. Šalia namelio yra lauko terasa. Ežeras yra vos už 50 m, kurio pakrantėje galėsite laiką leisti žaisdami tinklinį, besimaudydami, plaukiodami vandens dviračiu ar valtimi, žvejodami. Ežero pakrantėje stovi didelė pavėsinė su židiniu, šašlykine. Sodyboje yra pirtis, iš kurios galima atsigaivinti tvenkinyje. Už pirties nuomą mokama papildomai. Atstumai nuo sodybos: parduotuvė 1,4 km; Ginučiai 15 km; Ignalina 16 km; "Paukščių kaimas" 4 km; miškas už ežero, kurį pasieksite keliu, ežeru ar takeliu palei ežerą.     Tel.nr.: +37062600477 El.paštas.: alekna.lukas@gmail.com, aistulka722@gmail.com  

Loretos Aleknienės sodyba

Visa sodyba

Šis pastatas talpina 10 žmonių ir turi 10 miegamųjų vietų. Darbo dienomis šis pastatas kainuoja € 70, o savaitgaliais - € 70. Kainos nurodytos vienai parai.

Atsiliepimai

10 Puiku! Pagal 1 atsiliepimą(-us)
5 balai
4 balai
3 balai
2 balai
1 balas

Paulius ir draugai

SODYBA - PUIKI! Vieta grazi, ramybe, jokio apkrauto kelio salia, jokiu garsu, tik pauksciu ciulbejimas ir ezeras! Namelis svarus, tvarkingas, kitokio poilsiui prie ezero isivaizduot ir neimanoma. Sugrysim dar :)