Ramiam poilsiui, žvejybai "NAMELIS PRIE ČIČIRIO"

Nuotraukos

Aprašymas

  Sodyba įsikūrusi Zarasų rajone ant vaizdingo ir žuvingo Čičirio ežero kranto. Geriausiai tinka šeimyniniam poilsiui arba nedidelei draugų kompanijai (4 dvivietės lovos).Nuo namelio iki ežero vos 30m. Ežere lieptas su aikštele žvejybai ar maudynėms, kateris. Namelyje terasa su nuostabiu vaizdu į ežerą, poilsio kambarys-virtuvė su televizorium, du miegamieji dušas ir tualetas. Lauke šašlykinė. Poilsio zona apie 0,5ha apsupta miško ir kalvų. Kaimynų nesimato. Poilsiautojai čia visą laiką ras ramybę ir nuostabų gamtovaizdį. Sodyba nuo Vilniaus nutolusi 140km., nuo Kauno 180km., nuo Panevėžio 135km. Šeimininkai gyvena sodyboje. Dėl nuomos teirautis telefonais 868715969, 862020535.

Ramiam poilsiui, žvejybai "NAMELIS PRIE ČIČIRIO"

Visa sodyba

Šis pastatas talpina 8 žmonių ir turi 6 miegamųjų vietų. Darbo dienomis šis pastatas kainuoja € 90, o savaitgaliais - € 90. Kainos nurodytos vienai parai.

Atsiliepimai

10 Puiku! Pagal 1 atsiliepimą(-us)
5 balai
4 balai
3 balai
2 balai
1 balas

Mindaugas

Zveju Meka. Megstantiems zvejoti- motinines kuojos, karsiai, lydekos, eseriai ir t.t. Sodybos seimininkas patars kaip ir kur zvejoti, todel tikrai puikiai praleisit laika. Sodyboje yra viskas, ko reikia geram, ramiam poilsiui.