Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detaliau: skaitykite čia

Kaimo turizmo sodyba "Oreivių užuovėja"

Kaimo turizmo sodyba "Oreivių užuovėja"

Kaimo turizmo sodyba "Oreivių užuovėja"

 

Išskirtinė kaimo turizmo sodyba "Oreivių užuovėja" kviečia jaukioje kaimo aplinkoje atšvęsti savo šventę ar draugų susibūrimą dviejose įspūdingose pokylių salėse: "Oreivių" po oro baliono kupolu su ugniakuru viduryje, talpinančioj iki 40 žmonių, ir puošnioje, erdvioje, su parketinėm grindim "Pokylių menėje", talpinančioje iki 120 žmonių, praleisti romantišką naktį originaliuose teminiuose kambariuose: "Žvejo" lovoje-valtyje, "Gaspadoriaus" lovoje-vežime su šieno čiužiniu, "Piemenėlio" lovoje-avilyje" ir tt. pajusti tikrą kaimo dvasią, ryte pabusti su gaidžio giedojimu ir gardžios kaimiškos laimingų vištų kiaušinienės kvapu.

 

Tik mūsų sodyboje jūs galėsit patirti skrydžio oro balionu malonumą ir pamatyti iš paukščio skrydžio atbundančios gamtos grožį ar pasigėrėti nuostabiu saulėlydžiu.

 

Pirtis

Koks gi kaimas be geros kaimiškos pirtelės, kuri išgydo nuo visų ligų,išvalo jūsų kūną ir sielą, suteikia didelį malonumą bei palaimą.Tik iš geros mūsų pirtelės jūs išbėgsite lyg su sparnaisnejausdami žemės po kojom ir nersite į ežero vandenis…

 

Kambariai

Stovi malūnas prie kelio ir kviečia jus neįprastai praleisti naktį romantiškuose, teminiuose kambariuose:"Žvejo" (lova-valtis), "Gaspadoriaus" (lova-vežimas su šieno čiužiniu), "Bitininko" (lova-avilys) ir t.t. Antrame malūno aukšte - keturi metų laikai: žydintis "Pavasaris", saulėta "Vasara", auksinis "Ruduo" (lova - pintas krepšys) ir snieguota "Žiema" (lova-rogės).Trečiame aukšte Jūs patenkate į "Rojų" (Angelo) ir "Pragarą" (Aistringo Kipšiuko) kambarius.Ketvirtame aukšte - sidabrinio "Mėnulio" ir auksinės "Saulės" apartamentai.Penktame aukšte - KOSMOSAS!!!

 

Liukso apartamentai

Pavargę nuo miesto šurmulio ir norėdami kaimiškuose apartamentuose romantiškai praleisti naktį – važiuokite pas mus. Originaliame saulės ir mėnulio kambaryje jaukiai praleisite naktį, ramiai pasėdėsite balkone ir pasigrožėsite ežero ramybe bei gamtos idilija. Sukūrinė žolelių vonia Jus atgaivins ir jūs pamiršite visus savo rūpesčius.

 

Skrydis oro balionu

Skrydis oro balionu – tai kaip pirma meilė, pirmas bučinys – išlieka prisiminimuose visam gyvenimui. Tik išskirtinėje mūsų kaimo sodyboje Jūs galėsite pajusti visus skrydžio malonumus, nes jus skraidins sodybos šeimininkas, oreivystės pradininkas Lietuvoje, ore praleidęs 2000 valandų, pilotas-šoumenas ir labai linksmas žmogus, kuris jus užkrės gera nuotaika nuo pat pasiruošimo skrydžiui ir jums kils begalinis noras greičiau skristi. O kas begali būti gražiau kaip pasitikti ar  palydėti saulę iš oro baliono, piloto meistriškumas leis jums nusiskinti nuo eglės viršūnės kankorėžį, suskaičiuoti paukščiukus lizde, pamatyti prabėgančių stirnų ar šernų pulklelį, pakaboti virš ežero ir paliesti bangeles.Romantiški skrydžiai - tik dviems žmonėms.Piršlybos oro balione su specialia programa.

 

Šventės ir renginiai

Linksma oreivių šeimyna kviečia jus į išskirtinę jaukią kaimišką sodybą įpatingai ir linksmai atšvęsti smagią šventę ar vestuves.Sunkiai surasite gražesnę ir originalesnę vietą šventei.Tik mūsų sodyboje jūsų paslaugoms įspūdingos dvi pokylių salės:viena - po oro baliono kupolu su atviros ugnies ugniakuru, talpinanti iki 40 žmonių, kita - erdvi, didžiulė pokylių menė su parketinėmis grindimis, talpinanti iki 120 žmonių.

 

 

 

 

 

 

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Leidžiamas įvesti paprastas tekstas be HTML.
    Geras           Geriausias

  • KONTAKTAI:
  • Telefonas: +370 699 19219
  • El. paštas: dirmeikis.arvydas@gmail.com
  • Adresas: Vilniaus apsk., Kaimynų k., Musninkų sav., Širvintų r.


  • Miegamų vietų: 120
  • Vietų šventėms: 200
  • Vietos kaina nuo: 15€
  • Sodybos kaina nuo: 300€
  • ID: 249
  • 300€