Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detaliau: skaitykite čia

Pinčiuko Baidarės - baidarių, sodybos, stovyklavietės nuoma

Pinčiuko Baidarės - baidarių, sodybos, stovyklavietės nuoma

Pinčiuko Baidarės - baidarių, sodybos, stovyklavietės nuoma


Maloniai kviečiame šauniam žygiui baidarėmis Baltosios Ančios upe Kapčiamiestyje. Jums siūlome naujas, aukščiausios klasės, dvivietes Brio RTM baidares. Kiekvienos baidarės viduje yra vieta vaikui, todėl tai labai patogu keliaujančioms šeimoms. Į baidarių nuomos kainą jau yra įskaičiuoti du irklai ir dvi liemenės. Pagal pageidavimą galime išnuomoti hermetinius maišus, jog galėtumėte apsaugoti savo daiktus nuo vandens.

 

Plaukimas baidare - aktyvus, turiningas, kupinas nepakartojamų įspūdžių poilsis! Baidarių nuoma - pigi pramoga visai šeimai, draugams ar darbo kolektyvui visai dienai ar savaitgaliui. Paukščių čiulbėjimas, vandens čiurlenimas, ryto rasa, laužo liepsna... ar gali kas geriau padėti sumažinti stresą ir suartinti žmones.

 

Susipažinkite plačiau su mumis ir mūsų paslaugomis

Maloniai kviečiame šauniam žygiui baidarėmis pačiomis gražiausiosmis Pietų Dzūkijos upėmis. Pinčiuko baidarių komanda pasirūpins smagiu ir turiningu Jūsų laisvalaikio praleidimu be jokių rūpesčių. Žygis baidarėmis su šeima, draugų ar kolegų kompanija - puikiausias atostogų praleidimo būdas. Plaukdami su saugiomis ir kokybiškomis baidarėmis ne tik mėgausitės laukinės gamtos grožiu, keliausite paslaptingais ir viliojančiais vandens keliais, grožėsitės upės vaizdingais slėniais, švariu vandeniu, bet ir išbandysite savo jėgas, įveikdami staigius vingius, smagius upės slenkstukus bei gamtos sukurtas kliūtis. Jums siūlome naujas, aukščiausios klasės, Prancūziškas, dvivietes Brio RTM baidares. Kiekvienos baidarės viduje yra vieta vaikui, todėl tai labai patogu keliaujančioms šeimoms. Viskas ko Jums reikia - gera nuotaika, o viskuo kitu bus pasirūpinta kokybiškai ir atsakingai. Plaukiantiems bus pravestas trumpas instruktažas, pasiūlytas maršrutas bei jo ilgis, būsite aprūpinti liemenėmis ir išsamiais žemėlapiais.

 

Kodėl verta mus aplankyti?

Puikiai žinome Jūsų poreikius – turime ilgametę patirtį vandens turizmo srityje, ypač kruopščiai apmąstome visas vandens kelionės detales bei transportavimo organizaciją. Jums nereikės niekuo rūpintis. Plaukiant baidarėmis galima aplankyti legendomis apipintą ir vandens turistų pamėgtą senovės gyvenvietę, vadinamą Pinčiaragiu, kitaip dar vietinių žmonių vadinama Palangėle. Tai akmens amžiaus gyvenvietė, žvalgomųjų archeologijos tyrimų metu čia rasta titnaginių strėlių antgalių, skelčių, nuoskalų, lipdytos keramikos, puoštos įspaudėliais ir įraižomis, šukių. Senovės gyvenvietės plotas 2,7 ha. Pasak legendos, velnias Pinčiukas tyčia vargina tuos, kurie lipa upės krantais, ardydami juos. Ramaus kampelio pajūriškas smėlis, pušų ošimas atgaivins Jūsų jėgas tolimesnei kelionei.
 Be baidarių nuomos galime Jums pasiūlyti sodybos, stovyklaviės bei pirties nuomos paslaugas. Garantuojame puikią ramybės oazę ant Baltosios Ančios kranto. Mūsų sodyba įsikūrusi Kapčiamiesčio miestelyje ir tik 120 kilometrų atstumu nuo Kauno ir 130 kilometrų atstumu nuo Vilniaus. Aktyvaus poilsio mėgėjai turės galimybę žaisti aktyvius lauko žaidimus: krepšinį, tinklinį, badmintoną, futbolą, pasivažinėti dviračiais po apylinkes. Pasyvaus poilsio mėgėjai galės įsitikinti savo sėkme žvejodami upėje bei grybaudami šalia esančiame miške. Pirties mėgėjai turės galimybę atsipalaiduoti, pabėgti nuo visų slegiančių rūpesčių ir gerai praleisti laiką pirtyje, o po jos atsivėsinti gaiviame upės vandenyje. !NAUJIENA: Šį sezoną siūlome dar vieną naują poilsinę pramogą - kubilo nuomą. Garantuojame išskirtinį poilsį ir relaksaciją vandens kubile, kuriame įmontuota hidro masažo funkcija su LED apšvietimu ir kitais privalumais. Kviečiame apsilankyti!

 

MARŠRUTAI
Jezdas - Pinčiaragis

Maršrutas prasideda Jezdo kaime, upės pradžioje, kur baigesi Ančios ežeras. Trasa labai vingiuota, daugybė smagių slenksčių, kuriuose upės srovė pagreitėja, kelatą kartų teks praplaukti pro kelio tunelius kertančius kelią. Plaukdami išvysite visą Kapčiamiesčio miestelį, prie Emilijos Pliaterytės mokyklos yra įrengta nauja sustojimo aikštelė plaukikams su erdvia pavėsine, todėl galėsite pailsėti ir užkąsti. Plaukiant toliau ties tiltu kur įteka Niedos upė, upės plotis padidėja. Kiek vėliau priplauksite mūsų sodybą su stovyklavietę, galėsite sustoti ir atsikvėpti, toliau plauksite iki senovės gyvenvietės vadinamos Pinčiaragiu, arba vietinių gyventojų vadinama Palangėle. Tai akmens amžiaus gyvenvietė, kurioje yra įruoštos dvi prieplaukos sustoti turistams ir pasigrožėti nuostabiu vaizdu. Senovės gyvenvietės plotas 2,7 ha. ten ir yra maršruto pabaiga. Maršruto trukmė 3-5 valandos. Dažnai šis maršrutas pasirenkamas mėgėjų plaukiančių pirmą kartą, šeimų keliaujančių su vaikais arba iškylaujančių kolektyvų pasirinkusių kelių dienų plaukimą.

 

Jezdas - Volskai
Maršrutas prasideda Jezdo kaime, upės pradžioje, kur baigesi Ančios ežeras. Trasa labai vingiuota, daugybė smagių slenksčių, kuriuose upės srovė pagreitėja, kelatą kartų teks praplaukti pro kelio tunelius kertančius kelią. Plaukdami išvysite visą Kapčiamiesčio miestelį, prie Emilijos Pliaterytės mokyklos yra įrengta nauja sustojimo aikštelė plaukikams su erdvia pavėsine, todėl galėsite pailsėti ir užkąsti. Plaukiant toliau ties tiltu kur įteka Niedos upė, upės plotis padidėja, priplauksite mūsų sodybą ir stovyklavietę, toliau plaukiate iki Pinčiaragio senovės gyvenvietės, galite sustoti pasižvalgyti, paskaityti informacinį stendą apie akmens amžiaus gyvenvietę. Šis maršrutas pasižymi daugybę stačių, smėlėtų krantų, vaizdingu kraštovaizdžiu. Ties Volskų senuoju tiltu baigesi.

 

Jezdas - Macevičiai
Šis maršrutas ten pat prasideda kur ir pirmi du maršrutai Jezdo kaime, upės pradžioje, kur baigesi Ančios ežeras. Trasa labai vingiuota, daugybė smagių slenksčių, kuriuose upės srovė pagreitėja, kelatą kartų teks praplaukti pro kelio tunelius kertančius kelią. Plaukdami išvysite visą Kapčiamiesčio miestelį, prie Emilijos Pliaterytės mokyklos yra įrengta nauja sustojimo aikštelė plaukikams su erdvia pavėsine, todėl galėsite pailsėti ir užkąsti. Plaukiant toliau ties tiltu kur įteka Niedos upė, upės plotis padidėja, priplauksite mūsų sodybą ir stovyklavietę, toliau plaukiate iki Pinčiaragio senovės gyvenvietės, galite sustoti pasižvalgyti, paskaityti informacinį stendą apie akmens amžiaus gyvenvietę. Kiek vėliau praplauksite Volskų senajį tiltą, Baltosios Ančios sodybą ir išplauksite į Baltosios Ančios Hidro Elektrinės tvenkinį kuriuo teks paplaukti apie 300 metrų kur ir baigsis Jūsų maršrutas.Turisto akį džiugins nuostabūs upės kraštovaizdžiai, daug gamtos paminklų, upės vingiai- nenuobodu plaukti tiek patyrusiam, tiek pradedančiam plaukikui. Trukmė 5-7 valandos.

 

Kapčiamiestis - Macevičiai
Maršrutas prasideda nuo mūsų sodybos Kapčiamiestyje. Pasigrožėjus Pinčiaragio senovės gyvenvietės vaizdais, plaukdami toliau išvysite Volskų senajį tiltą, Baltosios Ančios sodybą ir išplauksite į Baltosios Ančios Hidro Elektrinės tvenkinį kuriuo teks paplaukti apie 300 metrų kur ir baigsis Jūsų maršrutas.Turisto akį džiugins nuostabūs upės kraštovaizdžiai, daug gamtos paminklų, upės vingiai- nenuobodu plaukti tiek patyrusiam, tiek pradedančiam plaukikui. Trukmė 4-5 valandos. Šis maršrutas pats populiarausias tarp turistų plaukiančių Baltąja Ančia.

 

Kapčiamiestis - Sventinjanskas
Maršrutas prasideda nuo mūsų sodybos Kapčiamiestyje. Pinčiaragio senovės gyvenvietėje, galite sustoti, pasižvalgyti, paskaityti informacinį stendą apie gyvenvietę. Plaukdami išvysite daugybę stačių, smėlėtų krantų, praplauksite Volskų senajį tiltą, Baltosios Ančios sodybą ir išplauksite į Baltosios Ančios Hidro Elektrinės tvenkinį. Juo reiks plaukti apie 2,5 valandos iki Hidro elektrinės, kur išsilaipinsite ir teks persinešti baidares per kelią iki upės. Tuomet prasidės visas ilgai lauktas malonumas. Ši trasa visiškai civilizacijos nepaliesta ir skirta norintiems patirti tikrai kažką naujo ir įspūdingo. Palyginus su buvusiomis yra žymiai eksrtemalesnė, upė plati, teka stipri srovė, daugybė slenksčių, natūralių gamtos kliūčių, įspūdingų šlaitų, iš kurių išteka daugybė šaltinių. Yra ne mažai akmenų, privirtusių didelių medžių. Upė pravalyta, todėl iš baidarės išlipti neturėtų tekti. Priplaukus senajį Sventijansko tiltą plaukti toliau draudžiama. Maršruto pabaiga. Upė įteką į Nemuną, kur yra pasienio ruožas. Plaukiant šia trasa būtina su savimi turėti asmens dokumentą. Trukmė 6-8 valandos.

 

Maros Upė
Mara - upė ištekanti iš šiaurės rytų Lenkijos ir tekanti Lietuvos-Lenkijos pasieniu iki trečios valstybės – Baltarusijos. Šios upės tėkmė greita, daugybė augmenijos, stačių šlaitų, įvairiausių vingių ir užvirtusių medžių kliūčių, todėl žygis tampa tik dar įdomesnis ir suteikiantis gerų emocijų bei ekstremalumo. Šį upė yra visiškai civilizacijos nepaliesta, todėl didelė tikimybė išvysti ir laukinius gyvūnus. Viso žygio metu plauksite Lietuvos - Lenkijos pasieniu, todėl yra privaloma turėti asmens tapatybės dokumentą. Maršruto pabaigoje atplauksite į trijų valstybių sankirtą, kur reikės laikytis kairiojo kranto ir išlipti Lietuvos pusėje. Plaukimo trukmė 4-6 valandos.

 

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Leidžiamas įvesti paprastas tekstas be HTML.
    Geras           Geriausias

  • KONTAKTAI:
  • Telefonas: +37062300820
  • El. paštas: pinciukobaidres@gmail.com
  • Adresas: Žaliakalnio g. 20, Kapčiamiestis


  • Miegamų vietų: 30
  • Vietų šventėms: 100
  • Vietos kaina nuo: 3€
  • Sodybos kaina nuo: 150€
  • ID: 269
  • 150€