Sodyba Pas Šeštoką

Nuotraukos

Aprašymas

Vila Molėtų rajone prie ežero 80 vietų

Vila/moderni kaimo turizmo sodyba įkurta prie Virintų ežero Molėtų rajone. Tai puiki vieta šventėms: vestuvėms, jubiliejams, krikštynoms iki 80 svečių, draugų susitikimams taip pat įmonių renginiams: konferencijoms ar seminarams.
Vila yra patogioje vietoje netoli Vilniaus (70 km), Utenos (23 km), Molėtų (10 km) – iki Molėtų Observatorijos ir Etnokosmologijos muziejaus tik keletas kilometrų.
Mes galime pasiūlyti:
• Iki 80 vietų nakvynė;
• Išskirtinio dizaino renginių-pokylių salės 80 svečių (130+80 kv.m.);
• Jauki ir sutvarkyta aplinka bei nuostabi ežero panorama;
• Privatumas (užsakius visą sodybą nebus jokių pašalinių žmonių);
• Kokybiška maitinimo paslauga: rengiame banketus, furšetus;
• Vestuvių šventės organizavimas, dekoravimas, vestuvinė fotografija...

rodyti pilną aprašymą

Sodyba Pas Šeštoką

Visa sodyba

Šis pastatas talpina 80 žmonių ir turi 80 miegamųjų vietų. Darbo dienomis šis pastatas kainuoja € 1000, o savaitgaliais - € 1000. Kainos nurodytos vienai parai.

Atsiliepimai

10 Puiku! Pagal 2 atsiliepimą(-us)
5 balai
4 balai
3 balai
2 balai
1 balas

Evelina

Labai dėkojame sodybos šėimininkams, taip pat visam personalui už nuostabią šventę. Šventės metu, mes - jaunieji, buvome visiškai atsipalaidavę, už mus buvo viskuo pasirūpinta, prieš tai viską aptarus. Maistas tiek mums tiek mūsų svečiams begalo patiko. Labai džiaugiamės pasirinkę šią sodybą savo vestuvėms. Tikrai rekomenduojame.

I&Ž

Nuoširdžiausiai dėkojame už nuostabę šventę, gražią aplinką, skanų maistą, šypsenas priimant ir išleidžiant, neįkainojamus patarimus ir rekomendacijas, tikrai padėjote išsipildyti mūsų svajonei !!!! REKOMENDUOJAME TIKRAI NESIGAILĖSIT !!!!