Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detaliau: skaitykite čia

Kaimo turizmo sodyba "Po klevu"

Kaimo turizmo sodyba "Po klevu"

Kaimo turizmo sodyba "Po klevu"

 

Kaimo turizmo sodyba „Po klevu“

Sodybos nuoma poilsiui, šventėms, pobūviams, verslo renginiams.

Sodyba įsikūrė 2014 metais, Užkryžių kaime, Elektrėnų sav. Monio ežero pakrantėje. Iki šios vaizdingos ir ramios poilsio oazės nuo Vilniaus yra 45 km, o nuo Trakų - 15 km.

Jūsų patogiam ir jaukiam poilsiui iš natūralių, tradicinių medžiagų medžio ir akmens pastatytas svečių namas. Statant buvo naudota senovinė rąstų rentimo technologija ir išlaikyta etnografinė stilistika. Kalvystės elementai, medžio raižiniai, židiniai, baldai, senovės buities reikmenys ir natūrali gamta – visa tai Jūsų akių ir dvasios poilsiui.

 

Po Klevu


Sodyboje teikiamos apgyvendinimo, poilsio ir laisvalaikio paslaugos.


Sodyba labiau orientuota ir tinkama:

 •     ramiam šeimų poilsiui;
 •     nedidelių turistų grupių apsistojimui, nes netoli Trakai, Vilnius, Kaunas;
 •     dalykinių susitikimų, konferencijų, susirinkimų organizavimui;
 •     nedidelėms šventėms (krikštynos, vestuvės, gimtadieniai).

 

Apgyvendinimas


Sodybos pastato antrame aukšte įrengti 4 miegamieji kambariai. Pilnai išnaudojus miegamas vietas lovose, miegamų vietų skaičius yra 22 (kartu su dviem minkštais kampais I aukšte).

 • Poilsis, laisvalaikis, pramogos
 • Pirtis (10 žmonių), kubilas (9 žmonės),
 • šašlykinė, rūkykla, lauko židinys,
 • terasa, lauko baldai  (20 žmonių),
 • tinklinio aikštelė, tinklinio kamuolys,
 • 4 dviračiai (moteriškas, vyriškas ir 2 paaugliams),
 • 2 trivietės plastikinės valtys,
 • 2 vandens dviračiai (vienas dvivietis, kitame telpa 2 suaugę + 1 vaikas), vaikų žaidimo aikštelė.

 

Šventės, pobūviai, verslo renginiai


Didžioji salė


(46.17 kv/m). Salė tinka švenčių, konferencijų, mokymų, susirinkimų, prezentacijų organizavimui. Talpina apie 20 žmonių. Šventiniam stalui papuošti yra staltiesė, „Luminarc“ indai. Salėje yra TV, projektorius (jungtys HDMI ir VGA), išskleidžiamas projektoriaus ekranas, konferencinis stovas, DVD grotuvas, stiprintuvas, mikrofonai. Diskotekai suorganizuoti yra šviesos efektai ir dūmų aparatas. Jaukios ir romantiškos aplinkos mėgėjams čia yra židinys, pianinas, minkštas kampas (su miegama funkcija). Salės langai orientuoti į pietus ir rytus. Vaizdas į ežerą, kūdras. Išėjimas į dengtą terasą.
Mažoji salė
(31.38 kv/m). Patalpa skirta poilsiui po pirties, verslo pasitarimams, mažiems pobūviams. Čia yra ąžuolinis stalas su suolais (10 vietų), odinis minkštas kampas (su miegama funkcija), muzikinis centras. Organizuojant konferencijas, mažojoje salėje siūlome pravesti kavos pertraukėles, švedišką stalą. Organizuojant šeimų šventes, mažojoje salėje siūlome atskirai serviruoti stalą vaikams. Triukšmingo vakarėlio metu čia gali šnekučiuotis ramesnės aplinkos atstovai. Salės langai orientuoti į pietus ir vakarus. Vaizdas į medžius, vidinį, uždarą kiemą su akmenų siena. Išėjimas į dengtą terasą.

 

Apgyvendinimas

Sodybos pastato antrame aukšte įrengti 4 miegamieji kambariai.

Pilnai išnaudojus miegamas vietas lovose, miegamų vietų skaičius yra 22 (kartu su dviem minkštais kampais I aukšte).

Miegamasis „Harmonija“ (17.69 kv/m). 5 viengulės lovos + TV. Langai orientuoti į rytus ir pietus. Vaizdas į kūdras ir ežerą.

Miegamasis „Elegancija“ (13.10 kv/m). Trivietis kambarys su dviem viengulėm lovom ir 1 viengule/dvigule lova. Langai orientuoti į pietus. Vaizdas į ežerą.

Miegamasis „Romantika“ (17.73 kv/m). Šešiavietis kambarys su 6 viengulėm lovom + TV. Esant ypatingoms šventėms kaip vestuvės, pagal kliento pageidavimą, yra galimybė miegamąjame „Romantika“ keisti miegamojo baldus į vieną dvigulę lovą. Langai orientuoti į pietus ir vakarus. Vaizdas į miškelį, medžius, vidinį, uždarą kiemą.

Miegamasis „Egzotika“ (14.94 kv/m). Keturvietis kambarys su keturiom viengulėm lovom. Langas orientuotas į rytus. Vaizdas į kūdrą, gandralizdį.

 


Konferencijų salė ir pasitarimų kambarys (mažoji salė).

Abi salės tinka švenčių, konferencijų, mokymų, susirinkimų, prezentacijų organizavimui.

 

Didžioji salė (46.17 kv/m) tinka švenčių, konferencijų, mokymų, susirinkimų, prezentacijų organizavimui. Talpina apie 20 žmonių. Šventiniam stalui papuošti yra staltiesė, „Luminarc“ indai. Salėje yra TV, projektorius (jungtys HDMI ir VGA), išskleidžiamas projektoriaus ekranas, konferencinis stovas, DVD grotuvas, stiprintuvas, mikrofonai.

Diskotekai suorganizuoti yra šviesos efektai ir dūmų aparatas. Jaukios ir romantiškos aplinkos mėgėjams čia yra židinys, pianinas, minkštas kampas (su miegama funkcija). Salės langai orientuoti į pietus ir rytus. Vaizdas į ežerą, kūdras. Išėjimas į dengtą terasą.

 

Mažoji salė (31.38 kv/m) skirta poilsiui po pirties, verslo pasitarimams, mažiems pobūviams. Čia yra ąžuolinis stalas su suolais (10 vietų), odinis minkštas kampas (su miegama funkcija), muzikinis centras. Organizuojant konferencijas, mažojoje salėje siūlome pravesti kavos pertraukėles, švedišką stalą.

Organizuojant šeimų šventes, mažojoje salėje siūlome atskirai serviruoti stalą vaikams. Triukšmingo vakarėlio metu čia gali šnekučiuotis ramesnės aplinkos atstovai. Salės langai orientuoti į pietus ir vakarus. Vaizdas į medžius, vidinį, uždarą kiemą su akmenų siena. Išėjimas į dengtą terasą.

 

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Leidžiamas įvesti paprastas tekstas be HTML.
    Geras           Geriausias

 • KONTAKTAI:
 • Telefonas: +370 687 33687
 • El. paštas: info@sodybapoklevu.lt
 • Adresas: Monaičio g. 2, Užkryžių k., Semeliškių sen., Elektrėnų sav.


 • Miegamų vietų: 23
 • Vietų šventėms: 25
 • Vietos kaina nuo: 15€
 • Sodybos kaina nuo: 350€
 • ID: 211
 • 350€

Žymos:Kaimo turizmo sodyba "Po klevu"