Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detaliau: skaitykite čia

Sodyba "Provansalis"

Sodyba "Provansalis"

Sodyba "Provansalis"

 

2014 m. įkurta sodyba “Provansalis” kviečia žmones, mėgstančius laisvalaikį leisti už miesto, gamtoje. Veiklos pradžia – nuo 2004 m. veikiantis 45 ha ekologinis ūkis. Visą šį laiką augindami javus ir prižiūrėdami avis puoselėjome šiuos laukus ir miškus, gražinome aplinką ir kartu stengėmės išsaugoti pagrindinę šių vietų vertybę – užmiesčio erdvę.

Vila “Provansalis” – tai poilsiui ir šventėms pritaikytas 2 salių, 13 kambarių, 40 miegamųjų vietų pastatas. Jūsų patogumui įrengta talpi saugoma mašinų aikštelė, asfaltuotas privažiavimas, vaikų žaidimo, tinklinio aikštelės, smėlėtas paplūdimys. Pageidaujantiems ramaus poilsio siūlome biblioteką, žvejybą, paukščių stebėjimą bei įvairaus ilgio pasivaikščiojimo maršrutus miške. Jus pradžiugins erdvūs dviviečiai, triviečiai bei keturviečiai šeimyniniai kambariai, švarus ir šiltas tvenkinio vanduo, žuvų gausa bei atsiveriantys tradicinio kraštovaizdžio su rugių laukais ir ganyklose besiganančiomis avimis vaizdai ekologinio ūkio ir miško aplinkoje.

 

Viloje “Provansalis” yra 2 salės talpinančios po 40-50 žmonių. Nakvynei pritaikyta 13 kambarių:

 •     2 dviviečiai kambariai,
 •     7 dviviečiai – triviečiai kambariai,
 •     4 šeimyniniai keturviečiai kambariai.

 

Kambariuose įrengta vėdinimo sistema, kiekviename kambaryje individualiai reguliuojamas geoterminis šildymas. 7 kambariai turi išėjimus į balkonus, 2 – tiesiogiai į terasą. Siekdami užtikrinti svečių ramybę kambarius suskirstėme į atskirus blokus nuo laiptinės ir salių atskirtus papildomomis rakinamomis durimis, kiekviename bloke įrengėme po atskirą dušo-tualeto kambarį.

Užsisakant kambarius galima rinktis arba su bendru, arba atskiru dušu-tualetu.

 

Viloje “Provansalis” kviečiame švęsti šeimos ir įmonių šventes. Tam skirtos 2 salės talpinančios po 40-50 žmonių, salėse įrengta vėdinimo sistema, garso ir vaizdo technika, visoje teritorijoje veikia Wi-fi internetas.

Bibliotekos salė, kurios jaukioje aplinkoje malonu mėgautis pokylio vaišėmis ar prisėsti taurei vyno lounge zonoje. Stalus galime sustatyti įvairiai, pagal Jūsų pageidavimus, turime ir apvalius stalus.

 

Pokylių salė skirta aktyviai šventės daliai. Čia vyksta šokiai, žaidimai. Puošnus desertų stalo kampelis ir maži staliukai kavai sukuria šventiško klubo atmosferą. Jūsų patogumui čia įrengta audio technika, kurią patogiai galima prijungti tiek prie kompiuterio, tiek prie mobilaus telefono ir klausytis Jūsų mėgstamos muzikos.

Salėse veikia vėdinimo sistema, kiekviena salė turi tiesioginį išėjimą į lauko terasą. Galime papuošti patalpas Jūsų šventei  sezoninėmis gėlėmis, puokštėmis, žiedlapiais, augalų kompozicijomis, žvakėmis.

 

Restoranas. Mūsų restoranas šventei siūlo šviežią, sveiką, vietoje gaminamą maistą. Galime pasiūlyti įvairius kompleksinius meniu šventei – tradicinį, sveiko maisto, europietiškos virtuvės bei specialų prancūziškos virtuvės meniu (kaina nuo 25 eur žmogui). Taip pat galime sudaryti individualų meniu pagal jūsų pageidavimus.

 

Jauki terasa su nuostabiais vaizdais į ežerą, laukus.  Iš terasos smagu stebėti besiganančias avis ir sportinių žirgų treniruotes. Vasarą kviečiame šventę rengti terasoje.

 

Kambariai. Nakvynei pritaikyta 13 kambarių:

 • 2 dviviečiai kambariai,
 • 7 dviviečiai – triviečiai kambariai,
 • 4 šeimyniniai keturviečiai kambariai.

Kambariuose įrengta vėdinimo sistema, kiekviename kambaryje individualiai reguliuojamas geoterminis šildymas. 7 kambariai turi išėjimus į balkonus, 2 – tiesiogiai į lauką. Siekdami užtikrinti svečių ramybę pokylių metu kambarius suskirstėme į atskirus blokus nuo laiptinės ir triukšmingų salių atskirtus papildomomis rakinamomis durimis, kiekviename bloke įrengėme po atskirą dušo-tualeto kambarį.

 

SPA. Taip pat galime pasiūlyti pirtį ir sūkurinę vonią atokvėpiui po linksmybių.

 

Mūsų žirgynas šventei kviečia užsisakyti mažąjį baltąjį ponį, kuris pralinksmins ir užims vaikučius šventės metu. Taip pat sportinius žirgus fotosesijai ir pramogai. Žirgus visada lydi treneris, kuris įdomiai papasakoja apie žirgus, pamoko elgesio su jais.

 


Dirbame visus metus.

Reikalinga išankstinė rezervacija:

tel. +370-630-22269
el. paštas: info@provansalis.lt

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Leidžiamas įvesti paprastas tekstas be HTML.
    Geras           Geriausias

 • KONTAKTAI:
 • Telefonas: +37063022269
 • El. paštas: info@provansalis.lt
 • Adresas: Vilniaus r., Paberžės sen., Babriškių k. 7


 • Miegamų vietų: 44
 • Vietų šventėms: 50
 • Vietos kaina nuo: 12€
 • Sodybos kaina nuo: 1100€
 • ID: 227
 • 1100€

Žymos:Sodyba "Provansalis"