Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detaliau: skaitykite čia

Sodyba "Liepija"

Sodyba "Liepija"

Sodyba "Liepija"

 

Mes itin daug dėmesio skiriame savo svečių patogumui, todėl siūlome ne tik maloniai praleisti laiką neapsakomo grožio gamtos kampelyje, bet ir pasimėgauti pirties bei kubilo teikiamais malonumais, o karštą dienos popietę atsigaivinti sodybos teritorijoje įrengtame moderniame eko baseine, kuris primena dekoratyvinį tvenkinį, tačiau turi visas įprastam baseinui būdingas funkcijas. Mėgstantys aktyvesnį laisvalaikį, galės išbandyti jėgas krepšinio aikštelėje arba pažvejoti tvenkinyje. Laimikis garantuotas!Vakarą vainikuokite šeimynine vakariene ir čia pat keptais kepsniais! Ir tai toli gražu ne viskas, mūsų tikslas – turiningas jūsų poilsis, todėl siekiame nuolat tobulėti ir nenuvilti savo svečių.
Vertiname savo svečių patogumą, todėl svečiai apgyvendinami moderniai įrengtuose nameliuose su visais patogumais, televizija bei internetu. Kaimo turizmo sodyba „Liepija“ kviečia maloniai praleisti laiką šeimas ar didesnes iki 25 žmonių grupes, o reikšmingas šventes paminėti pokylių salėje, talpinančioje iki 30 žmonių. Jūsų pageidavimu galime tiekti maistą bei pastatyti paviljoną sodybos teritorijoje.
„Liepija“ – puikus pasirinkimas, jei norite kokybiškai ir turiningai pailsėti, atitrūkti nuo kasdienybės bei pasimėgauti ramybe. Be to, vienu šūviu nušausite du zuikius, juk iki vasaros sostinės Palangos vos 57 km, todėl romantiškas saulėlydis pasiekiamas ranka.

 

Turizmas Plateliuose


Plateliai – vienas gražiausių ir įsimintiniausią praeitį turinčių Žemaitijos miestelių įsikūrusių vakarinėje Platelių ežero pakrantėje, Žemaitijos nacionaliniame parke. Platelius supa nepakartojamo grožio gamta, yra 26 natūralios kilmės ežerai, įrengta dviračių trasa apie Platelių ežero, kurios ilgis 22km. Be to, Plateliai įdomūs savo planine struktūra su tik Žemaitijos miesteliams būdinga centrine aikšte, Šv. Petro ir Povilo bažnyčia ir dvaro sodyba.

 

Lankytinos vietos Plateliuose:


• Šv. Petro ir Povilo bažnyčia. Tai viena seniausių bažnyčių visoje Lietuvoje, pastatyta dar 1744 m. Šioje medinėje, tašytų rąstų bažnyčioje yra išlikę daugybė senų paveikslų, liturginių reikmenų ir rūbų. Dalis jų yra dailės paminklai, atspindintys Lietuvos praeitį ir tradicijas. Be to, šalia bažnyčios išvysite ir XIX a. pastatytą medinę varpinę.
• Platelių dvaro sodyba. Tai architektūrinę ir kraštovaizdinę vertę turinti XIX-XX a. pradžios sodyba, laikoma valstybės kultūrine vertybe. Mediniai dvaro rūmai sudegė Antrojo pasaulinio karo metais, todėl šiuo metu turistai gali išvysti tik išlikusius pastatus: jauja, arklidę, svirną, rūsį bei oficiną. Šiuo metu buvusiose dvaro arklidėse yra įkurta Užgavėnių ekspozicija, dvaro svirne – Žemaitijos nacionalinio parko ekspozicija bei parodų salė, rūsyje – amatų centras, o jaujose Platelių kultūros namai.
• Platelių dvaro parkas. Šis parkas buvo pradėtas formuoti dar XIX a. čia auga įspūdingi ir gamtos paminklais paskelbti medžiai: storiausias Lietuvos Uosis, pramintas Raganos uosiu bei įspūdingoji Platelių liepa. Be to, Platelių dvaro parkas yra didžiausi šikšnosparnių namai visoje Žemaitijos nacionalinio parko teritorijoje. Čia yra užregistruotos 7 skirtingos šikšnosparnių rūšys, kurių dauguma yra įtrauktos į Lietuvos raudonąją knygą. Beje, parke galima pamatyti ir kitų nykstančių augalų bei gyvūnų: juodąjį apoloną, skiauterėtąjį tritoną ir t.t. O visai šalia parko yra išlikęs buvęs dvaro sodas, kuriame bujoja gamtos paminklu paskelbta Platelių vinkšna.
• Platelių ežero apžvalgos aikštelė. Iš aikštelės atsiveria nuostabi Platelių ežero panorama, iš Platelių ežero apžvalgos aikštelės puikiai matosi Pliksalės, Pilies, Veršių salos, Šventorkalnio pusiasalis ir Plokštinės miškai.
Be to, Plateliuose turistai gali apsilankyti Šaltojo karo muziejuje, Siberijos apžvalgos bokšte, energetinių labirintų parke, nardymo klube bei jachtų klube .
Laukiame jūsų kaimo turizmo sodyboje „Liepija“, kurioje poilsis ir turiningai praleistas laikas garantuojamas!

 

Paslaugos.


Kaimo turizmo sodybos „Liepija“ tikslas – jūsų turiningai ir maloniai praleistas laikas, todėl savo svečiams siūlome kompleksines paslaugas, kurios užtikrins, kad jūsų viešnagė pas mus bus įsimintina ir atmintyje įsirėš tik gražiausiais prisiminimais. Savo svečiams siūlome ne tik patogią nakvynę, romantiškojo Provanso interjero nameliuose, bet ir itin platų tradicinių pramogų asortimentą: pirtis, kubilas, šašlykinė, eko baseinas ir t.t. Norintys surengti įsimintiną šventę mūsų sodyboje, gali pasinaudoti erdve ir jaukiai įrengta pobūvių sale.

 

Apgyvendinimas.


Sodybos svečiams siūlome apsistoti moderniai įrengtuosenameliuose su visais patogumais, tradiciniu Provanso stiliumi įrengtoje viloje . Šiuo metu yra 7 vietų vila, 2 šešiaviečiai nameliai ir keturvietis pirties namelis. Nameliuose yra įrengta patogi virtuvė, yra visi patogumai.

 

Pramogos.


Sodybos teritorijoje yra įrengtas modernus eko baseinas, pasižymintis išskirtiniu dizainu ir unikalumu, tai tarsi dekoratyvinis – natūralus baseinas, kuriame drąsiai pliuškentis gali ir mažieji sodybos svečiai, ir žmonės turintys ypač jautrią odą, kadangi baseine yra ekologiškas vanduo, nedirginantis odos ir nesukeliantis alergijos. O štai mėgstantys žvejoti, galės tai padaryti įžuvintam tvenkinyje, vėliau laimikį galėsite išsikepti šašlykinėje, kepsninėje arba rūkykloje. Visgi, jei žvejyba jums ne prie širdies, visada galite išbandyti jėgas krepšinio aukštelėje arba susipažinti su nuostabia Platelių gamta dviračių žygyje. Norintys išvysti Platelius iš kitos ežero pusės galės pasiirstyti valtele, o po turiningos dienos atsigaivinti pirtyje arba kubile. „Liepija“ neužmiršo ir mažųjų sodybos svečių, čia jiems ir jų tėveliams yra įrengtos smagios sūpynės.

 

Pobūviai.


Sodyboje yra įrengta erdvi ir jauki 30 vietų pobūvių salė, puikiai tinka paminėti įsimintinas gyvenimo šventes. Jūsų pageidavimu šventei galime tiekti maistą arba sodybos teritorijoje pastatyti paviljoną, kuriame puikiai tilps visi jūsų artimieji bei draugai. Tai puikus pasirinkimas paminėti šventes ar įsimintinus įvykius šeimos ir draugų rate.
Kaimo sodyboje „Liepija“ puikus laikas ir gražūs atsiminimai garantuojami!

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Leidžiamas įvesti paprastas tekstas be HTML.
    Geras           Geriausias

  • KONTAKTAI:
  • Telefonas: +37062436068
  • El. paštas: liepijaplateliai@gmail.com
  • Adresas: Plateliai, Liepijų g. 23


  • Miegamų vietų: 22
  • Vietų šventėms: 30
  • Sodybos kaina nuo: 700€
  • ID: 67
  • 700€

Žymos:Sodyba "Liepija"