Kubilo nuoma visoje Lietuvoje

Nuotraukos

Aprašymas

 

 

Kubilo nuoma Jūsų kieme. Mobili pirtis –  kubilas su LED apšvietimu pristatysime bet kur Lietuvoje. Kubilo nuoma gali būti šventės, pramogos ar atsipalaidavimo akcentas  šventėje.


Apie kubilą:
Kubilo nuoma Klaipedos rajone ir ne tik yra platsikinis. Su uždarais suoliukais, taip taupo vandenį. Kubile telpa 6-8 asmenys, jame TIK 1,5 m3 vandens. Su cirkuliaciniu siurbliu sušildysite vandenį per 2-3 valandas.  O LED apšvietimas kubile suteiks jaukumo įspūdį.Kubilas apšildytas, vanduo neatšals per naktį.  Krosnelė išorinė apsaugos Jumis nuo nelaimigų atsitikimų ir tiesiog bus daugiau vietos kubile.


Platesnė informacija telefonu – 865 4444 89


Auka už kubilą:
...

rodyti pilną aprašymą

Kubilo nuoma visoje Lietuvoje

Visa sodyba

Šis pastatas talpina 10 žmonių ir turi 8 miegamųjų vietų. Darbo dienomis šis pastatas kainuoja € 15, o savaitgaliais - € 15. Kainos nurodytos vienai parai.

Atsiliepimai

10 Puiku! Pagal 1 atsiliepimą(-us)
5 balai
4 balai
3 balai
2 balai
1 balas

Airida

Prieš užsakinėdama nieko neįprasto nesitikėjau. Bet pasinaudojus šiuo kubilu, galiu pasakyti, kad Alfredo aptarnavimas skiriasi nuo kitų. Paslaugi asmenybė, pastatė sunkiai pasiekiamoje vietoje kubilą, jį pripildė vandens ir net užkūrė krosnį. Džiaugiuosi užsisakiusi kubilaskieme.lt