Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detaliau: skaitykite čia

Vila "Santa barbara"

Vila Santa barbara

Vila Santa barbara

 

Vila "Santa barbara"

Sodyba yra įsikūrusi gamtos apsuptyje Labanoro regioniniame parke. Šalia – ežeras ir upė, krioklys, netoliese – Molėtų observatorija ir Etnokosmologijos muziejus. Sodybą sudaro šviesi ir erdvi vila „Santa Barbara“ ir unikalus pastatas „Senasis malūnas“. Kompleksas patogiai pasiekiamas, netoli Vilniaus, Utenos, Molėtų. Rami vieta nuošaliau nuo miesto šurmulio ir pašalinių akių – puikus pasirinkimas poilsiui bei šeimos šventėms ir įmonių renginiams. Tai ideali vieta vestuvėms, jubiliejams, vaikų krikštynoms, abiturientų išleistuvėms, įmonių renginiams, konferencijoms ir mokymams. Pasirūpinkite sodybos nuoma, o visa kita – mūsų darbas. Patikėkite organizacinius rūpesčius mums ir mėgaukitės renginiu!

 

vila santa barbara

 

Uždara teritorija garantuoja privatumą ir saugumą. Sodyboje ilsėtis ar švęsti gali iki 100 žmonių, nakvynės vietų – iki 80 svečių.

Siūlome pasikaitinti pirtyje, maudynes kubile, pasiplaukiojimą valtimi, žvejybą ežere, turistinius žygius po Labanoro regioninį parką, ekskursijas į Molėtų observatoriją ar Etnokosmologijos muziejų.

Vasarą ar žiemą - visuomet yra smagu ištrūkti iš miesto, pabėgti nuo darbų. Norisi pabūti gamtoje, pailsėti ir atgauti jėgas nuostabiame gamtos kampelyje. Labanoro regioninio parko apsuptyje, tarp ežero ir upės, visai netoli Molėtų observatorijos, įsikūrusi vila “Santa Barbara” kviečia Jus ilsėtis, švęsti šeimos šventes, rengti furšetus bei banketus, organizuoti konferencijas. O jei norite smagiai ir įsimintinai atšvęsti vestuves ar pažymėti kitą reikšmingą įvykį, patikėkite šį rūpestį vilos “Santa Barbara” šeimininkams. Mes Jums pasiūlysime šventinę programą, pasirūpinsime puošniu dekoru. Siekdami užtikrinti, kad poilsis ar šventė Jums ir Jūsų svečiams būtų ypatinga, mes pasirūpinsime viskuo, kas galėtų Jus sudominti ir paliktų tik geriausius įspūdžius.

 

Vila "Santa barbara"

 

Vila "Santa barbara" yra įsikūrusi gamtos apsuptyje Labanoro regioniniame parke. Šalia – ežeras ir upė, krioklys, netoliese – Molėtų observatorija ir Etnokosmologijos muziejus. Sodybą sudaro šviesi ir erdvi vila „Santa Barbara“ ir unikalus pastatas „Senasis malūnas“. Kompleksas patogiai pasiekiamas, netoli Vilniaus, Utenos, Molėtų. Rami vieta nuošaliau nuo miesto šurmulio ir pašalinių akių – puikus pasirinkimas poilsiui bei šeimos šventėms ir įmonių renginiams. Tai ideali vieta vestuvėms, jubiliejams, vaikų krikštynoms, abiturientų išleistuvėms, įmonių renginiams, konferencijoms ir mokymams. Pasirūpinkite sodybos nuoma, o visa kita – mūsų darbas. Patikėkite organizacinius rūpesčius mums ir mėgaukitės renginiu!

Tvarkinga aplinka, išpuoselėta žaluma, natūralios gamtos grožis,  pagal Jūsų poreikius apstatomos ir papuošiamos salės sukurs jaukią šventinę atmosferą. Vilos šeimininkai užtikrins, kad Jūsų lūkesčiai būtų išpildyti su kaupu.

Pasirūpinsime ne tik vieta šventei, bet ir specialia programa, Jūsų ir Jūsų svečių komfortu. Pasidalinkite savo norais ir pasiūlysime individualius Jūsų poreikius geriausiai atitinkančius šventės scenarijus. Sodybos ir šventinio inventoriaus nuoma, originali patalpų ir automobilių puošyba, kambarių ir stalų dekoravimas, nuotakos puokštės, šventiniai tortai, vaišių meniu, fejerverkai  – šventės atributai, kuriuos sukursime pagal jūsų pageidavimus. Jūsų patogumui siūlome ir vestuvių koordinatorės bei vestuvių planuotojos paslaugas. Pageidaujantiems sodyboje siūlome ne tik rengti vestuvių pokylį, bet ir pačią tuoktuvių ceremoniją. Jei svajojote tuoktis po atviru dangumi gamtos apsupty, šią romantišką pasaką galime paversti realybe.

Uždara teritorija garantuoja privatumą ir saugumą. Sodyboje ilsėtis ar švęsti gali iki 100 žmonių, nakvynės vietų – iki 80 svečių.

Pageidaujantiems akyvaus poilsio, nuobodžiauti neteks. Pasirūpinome Jūsų ir Jūsų svečių užimtumu ir pramogomis. Siūlome pasikaitinti pirtyje, maudynes kubile, pasiplaukiojimą valtimi, žvejybą ežere, turistinius žygius po Labanoro regioninį parką, ekskursijas į Molėtų observatoriją ar Etnokosmologijos muziejų.

Patyrusi ir profesionali komanda sukurs išskirtinę šventę ir įgyvendins Jūsų troškimus. Svajonių šventė – mūsų rūpestis!

Kviečiame Jus ilsėtis, švęsti šeimos šventes, rengti furšetus bei banketus, organizuoti konferencijas ar mokymus. Laukiame Jūsų visus metus.

 

Vila "Santa barbara" paslaugos

 

Vestuvės, krikštynos, jubiliejus, įmonės sukaktis, abiturientų išleistuvių šventė, oficialūs banketai, furšetai gali tapti galvos skausmu. Patikėkite organizacinius rūpesčius mums ir su malonumu surengsime nepamirštamą šventę pagal Jūsų pageidavimus. Mūsų patirtis ir platus paslaugų spektras garantuoja komfortą ir išskirtinį renginį. Paslaugų paketą pasiūlysime pagal individualius poreikius. Vilos nuomos kaina nuo 750 iki 1500 eurų.
 

Paslaugos:

 • Vilos nuoma

 • Pirties su baseinu nuoma

 • Kubilo nuoma

 • Maisto gamyba

 • Šventinės salės puošyba

 • Tortų gamyba

 • Fejerverkai

 • Švenčių planavimas

 

Poilsis ir pramogos:

 • Žvejyba netoliese esančiame ežere. Pramoga tinkama tiek užkietėjusiems žvejams, tiek niekad nebandžiusiems. Tai gali tapti smagia atrakcija visai šeimai arba galimybe pabūti vienam. Žvejoti siūlome ir nuo kranto, ir iš valties. Jei neturite savo žvejybos inventoriaus – išnuomuosime.
   
 • Plaukiojimas valtimi. Puikus būdas pailsėti ir pravalyti mintis. Pasiplaukiojimas labai mėgiamas svečių antrą šventės dieną. Taip pat puikiai tinka ir ramiam šeimos ar bičiulių būrio poilsiui. Šalia sodybos – ežeras ir upė.
   
 • Turistiniai žygiai po Labanoro regioninį parką. Norintiems aktyvesnio poilsio, siūlome pajudėti. Pėsčiųjų žygio dalyviai ne tik pajus judėjimo ir buvomo gryname ore malonumus, bet ir susipažins su Labanoro regioniniu parku. Labanoro regioninio parko lankytojų centre įrengta originali ekspozicija „Didžiosios girios glėbyje“.  Čia pristatomos pagrindinės parke saugomos gamtos ir kultūros paveldo vertybės, kelionių ir pažinimo galimybės, atskleidžiamas parko savitumas.
   
 • Ekskursijos į Molėtų observatoriją ir Etnokosmologijos muziejų. Molėtų astronomijos observatorija ir Etnokosmologijos muziejus įsikūrę vos už 1,5 km nuo sodybos. Observatorijoje organizuojamos ekskursijos, kurių dalyviai supažindinami su Lietuvos ir pasaulio astronomijos naujienomis, teleskopais, nuostabaus grožio spalvotomis planetų, žvaigždžių, ūkų, spiečių, galaktikų nuotraukomis. Dieninės ekskursijos metu taip pat yra pademonstruojamas 165 cm skersmens teleskopas – didžiausias mokslinės paskirties įrenginys Šiaurės Europoje. Lietuvos etnokosmologijos muziejus yra pirmas ir vienintelis tokio pobūdžio muziejus pasaulyje. Muziejaus esmė – žmogaus ir žmonijos ryšiai su kosminiu pasauliu.
   
 • Kaitinimasis pirtyje, maudynės kubile. Po pirties dažnai jaučiamės kaip iš naujo gimę. Atsinaujina oda, jaučiamės atjaunėję. Šaltos vandens procedūros po kaitinimosi pirtyje treniruoja kraujagysles. Įrodyta, kad po karščio procedūrų pagerėja imunitetas.
   
 • Poilsis prie vandens: maudynės ežere ar upėje, saulės vonios. Geru oru siūlome visas smagiausias vasaros pramogas. Maudynės ežere ar upėje patiks tiek mažiesiems, tiek suaugusiems Jūsų svečiams. Damos galės mėgautis natūraliomis saulės voniomis. Nuošali vieta užtikrina privatumą ir ramybę ilsintis.
   
 • Dar daug kitų.

 

KONTAKTAI:
www.santabarbara.lt
+37065228109 
santabarbaravila@gmail.com

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Leidžiamas įvesti paprastas tekstas be HTML.
    Geras           Geriausias

 • KONTAKTAI:
 • Telefonas: +37065228109
 • El. paštas: santabarbaravila@gmail.com
 • Adresas: Graužės km., Molėtų raj.
 • Savininkas: Ingrida


 • Miegamų vietų: 80
 • Vietų šventėms: 200
 • Vietos kaina nuo: 30€
 • Sodybos kaina nuo: 800€
 • ID: 11
 • 800€

Žymos:Vila Santa barbara