Vila Pas Šeštoką

Nuotraukos

Aprašymas

Vila Molėtų rajone prie ežero 80 vietų

Vila/moderni kaimo turizmo sodyba įkurta prie Virintų ežero Molėtų rajone. Tai puiki vieta šventėms: vestuvėms, jubiliejams, krikštynoms iki 80 svečių, draugų susitikimams taip pat įmonių renginiams: konferencijoms ar seminarams.
Vila yra patogioje vietoje netoli Vilniaus (70 km), Utenos (23 km), Molėtų (10 km) – iki Molėtų Observatorijos ir Etnokosmologijos muziejaus tik keletas kilometrų.
Mes galime pasiūlyti:
• Iki 80 vietų nakvynė;
• Išskirtinio dizaino renginių-pokylių salės 80 svečių (130+80 kv.m.);
• Jauki ir sutvarkyta aplinka bei nuostabi ežero panorama;
• Privatumas (užsakius visą sodybą nebus jokių pašalinių žmonių);
• Kokybiška maitinimo paslauga: rengiame banketus, furšetus;
• Vestuvių šventės organizavimas, dekoravimas, vestuvinė fotografija...

rodyti pilną aprašymą

Vila Pas Šeštoką

Visa sodyba

Šis pastatas talpina 80 žmonių ir turi 80 miegamųjų vietų. Jame yra 15 tualetai. ir 12 dušo kabinos. Darbo dienomis šis pastatas kainuoja € 1000, o savaitgaliais - € 1000. Kainos nurodytos vienai parai.

Atsiliepimai

10 Puiku! Pagal 2 atsiliepimą(-us)
5 balai
4 balai
3 balai
2 balai
1 balas

Evelina

Labai dėkojame sodybos šėimininkams, taip pat visam personalui už nuostabią šventę. Šventės metu, mes - jaunieji, buvome visiškai atsipalaidavę, už mus buvo viskuo pasirūpinta, prieš tai viską aptarus. Maistas tiek mums tiek mūsų svečiams begalo patiko. Labai džiaugiamės pasirinkę šią sodybą savo vestuvėms. Tikrai rekomenduojame.

I&Ž

Nuoširdžiausiai dėkojame už nuostabę šventę, gražią aplinką, skanų maistą, šypsenas priimant ir išleidžiant, neįkainojamus patarimus ir rekomendacijas, tikrai padėjote išsipildyti mūsų svajonei !!!! REKOMENDUOJAME TIKRAI NESIGAILĖSIT !!!!