Vienkiemis prie Merkinės

Nuotraukos

Aprašymas

  Seklyčia kaimo turizmo sodyboje Sodyba Dzūkijos miškų pakraštyje, laukinės gamtos prieglobstyje. Ji patiks šeimai ar tiesiog gamtą ir bei ramybę vertinantiems žmonėms, siekiantiems pabėgti nuo miesto triukšmo, žmonių šurmulio, pabūti harmonijoje. Šalia esančiame miške galėsite rinkti uogas, grybus ar vaistinius augalus. Mėgstantiems pažvejoti bus proga aplankyti netoliese esančius ežeriukus ar pabandyti laime Nemune.Netoliese eina Dzūkijos nacionalinio parko pėsčiųjų,dviračių takas,kuriuo nesunkiai pasieksite Merkinę.  Šiai dienai Jums galime pasiūlyti nedidelį namuką,kuriame galėtu apsistoti dviejų suaugusių ir dviejų vaikų šeima. Pirmame aukšte- vienas bendras kambarys kartu su virtuve, šiltas ir šaltas vanduo,šaldytuvas, el virykle. Visi virtuvės indai ir reik...

rodyti pilną aprašymą

Vienkiemis prie Merkinės

Visa sodyba

Šis pastatas talpina 4 žmonių ir turi 4 miegamųjų vietų. Darbo dienomis šis pastatas kainuoja € 15, o savaitgaliais - € 15. Kainos nurodytos vienai parai.

Atsiliepimai

10 Puiku! Pagal 2 atsiliepimą(-us)
5 balai
4 balai
3 balai
2 balai
1 balas

Milda

Fantastiška vieta, tikra ramybės ir nuostabių vaizdų oazė. Daug erdvės, tačiau poilsiautojams užtikrinamas visiškas privatumas. Namelis gana erdvus, puikiai įrengtas, šeimininkas rūpinasi, kad nieko netrūktų, supažindino su apylinkėmis, net pavaišino šviežiais agurkais. Ypatingi komplimentai už jaukumą ir švarą. Stipriai rekomenduoju ir svajoju grįžti.

Aliona

Tikrai pritariu Mildos komentarui. Esu ne kartą apsilankiusi šioje sodyboje ir apie jos šeimininkus tik puikiausi atsiliepimai. Labai tvarkingi, darbštūs, išradingi žmonės, mylintys gamtą ir gyvūnus, todėl visi poilsiautojai laukiami netgi su šeimos augintiniais. Šeimininkas- auksarankis, jo paties padaryti suoleliai, terasos, lauko baldai, inkiliukai paukščiams pakabinti. Vietovė nuostabi, tvarkinga aplinka, pačių savininkų pastatytas, įrengtas, prižiūrimas namelis suteikia viešnagei jaukumo. Aplink ramu, pasivaikščiojimo takai, galima pamatyti įvairių laukinių gyvūnų, todėl norintiems ramaus ir tikro poilsio gamtoje labai rekomenduoju. Šeimininkai tikrai patars, kur galima ir ką pamatyti, o vakarais malonu atsipalaiduoti pirtelėje ar prie upės pasėdėti. Visiems gero poilsio čia!!!